Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć

Musisz to mieć


    
    

Poradnikowy cykl, w którym para prowadzących prezentuje sprzęty, narzędzia oraz gadżety ułatwiające życie każdej pani domu i każdemu jego gospodarzowi. W programie testowane są przedmioty nowe na rynku, które cechuje pomysłowość projektu, duża funkcjonalność i ciekawy, nowoczesny design. Dzięki programowi dbanie o dom i ogród o każdej porze roku staje się łatwe i przyjemne.

Cykl ułatwia wybory na zakupach, nie pozwala zagubić się w bogatej ofercie różnorodnych produktów. Niezbędny wszystkim, którym zależy na tym, by dom i ogród były miejscami zadbanymi, wygodnymi oraz przyjaznymi dla całej rodziny.

W DZIESIĄTYM ODCINKU 2. SEZONU:

Gadżety w „Musisz to mieć!" to zawsze strzał w dziesiątkę! Podobnie będzie w najbliższym odcinku: Ania Jażdżyk i Karol Paciorek mają dla Was pomysły, bez których trudno Wam będzie wyobrazić sobie kuchnię, salon czy też ogród.

Zobaczycie m.in. wyjątkowe biurko, idealne dla rodzeństwa i pufę na taras z wodoodpornego materiału. W każdej kuchni sprawdzą się naczynia z podwójnymi ściankami, uchwyt na ściereczki i spieniacz do mleka – kto nie kocha latte jak z najlepszych kawiarni? Do dekoracji przydadzą się miniszklarnie na rośliny, a w codziennym życiu pomoże nam ładowarka do telefonu, którą przykleicie... na okno.

Karol specjalnie dla Was przetestował domowe kamery i składane meble. Uprzedzamy – po obejrzeniu tego odcinka szykują się u Was zakupy!

    

Zobacz wideo!


Prowadzący

Zobacz także