Rzeczy Od-Nowa

Rzeczy Od-Nowa

Rzeczy Od-Nowa

Rzeczy Od-Nowa

Rzeczy Od-Nowa


    
    

Jimi Ogden jest angielskim artystą plastykiem, który od niedawna mieszka w Polsce. Jego pasją jest tworzenie nietypowych sprzętów domowych i dzieł sztuki. Dlaczego te wytwory są tak oryginalne? To proste! Wszystkie powstają z rupieci.

W każdym odcinku Jimi pokaże w jaki sposób odmienić kilka rzeczy, których czas świetności już dawno minął, w zupełnie nowe i oryginalne sprzęty. Jego pomysłów nie powstydziłby się nie jeden designer. Każdy widz znajdzie tu mnóstwo inspiracji oraz wskazówek instruktażowych pozwalających widzom na samodzielne wykonanie prezentowanych przedmiotów.

W SIÓDMYM ODCINKU:

Czy da się zrobić designerską komodę niewielkim kosztem? Brzmi to jak marzenie ściętej głowy! Ale Jimi Ogden udowadnia, że lepiej i taniej jest jednak zrobić coś samemu niż kupować gotowy mebel. Oprócz tego, przygotował coś dla pań. Pokaże, jak w prosty sposób uszyć stylową torebkę ze ścinków plastikowej folii. Taka torba za każdym razem może wyglądać inaczej. Jak to możliwe? Sprawdźcie, oglądając nowy odcinek programu "Rzeczy Od-Nowa"!

Podziękowania:
W nowym odcinku programu "Rzeczy od-Nowa" Jimi stworzył przepiękną komodę. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc firmy FORPŁYT, która ma swoją siedzibę przy ulicy Grodzieńskiej 37 w Warszawie. Oprócz tego, dziękujemy za profesjonalną ocenę projektu przez panią Martę Eljasiak-Dziki ze studia projektowego Beautiful Minds Design. Dziękujemy także sklepowi Grubanuta.pl za użyczenie nam swojej przestrzeni do nagrań. Jeżeli szukacie winyli, to właśnie tam! DZIĘKUJEMY!

    

Zobacz wideo!


Prowadzący

Zobacz także