Castingi
3. sezon "Pary w remont" nadchodzi! Zgłoś się do nowej edycji programu


3. sezon "Pary w remont" nadchodzi! Zgłoś się do nowej edycji programu

1 Komentarze

Mirella i Marcin Kępczyńscy powracają z 3. sezonem swojego programu "Para w remont". Jeśli chcesz, by tym razem zmienili Twoje wnętrze, weź udział w castingu!

Mirella i Marcin w Kępczyńscy w dwóch sezonach swojego programu "Para w remont" pokazali, że stać ich na wiele i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Minęło trochę czasu, w życiu naszych prowadzących zaszło kilka zmian, z Warszawy przeprowadzili się do Olsztyna, ale jedno się nie zmieniło: wciąż mają głowy pełne pomysłów, trzy dni i 10 000 złotych na remont!

Marzysz o remoncie? "Para w remont" Ci pomoże! Zapoznaj się z regulaminem, klauzulą informacyjną i wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony.

ZDJĘCIA DO FORMULARZA NALEŻY DODAWAĆ POJEDYNCZO. PO DODANIU KAŻDEGO ZDJĘCIA ODCZEKAJ CHWILĘ AŻ SIĘ ZAŁADUJE. TAM SAMO POSTĘPUJ Z PLIKIEM WIDEO. JEŚLI MIMO WSZYSTKO NIE UDAŁO CI SIĘ DODAĆ PLIKÓW, MOŻESZ JE UMIEŚCIĆ NA DOWOLNYM SERWERZE ZEWNĘTRZNYM / DYSKU W CHMURZE I WKLEIĆ DO NICH LINKI W FORMULARZU.

REGULAMIN >>>

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla Uczestników Castingu do audycji „Para w remont” („Casting”)

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”, „my”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN S.A. jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”). Możesz się skontaktować z nami pod adresem iod@tvn.pl lub z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem dpo@discovery.com.

Skąd TVN ma Twoje dane?

Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie podczas rejestracji zgłoszenia do udziału w Castingu do audycji „Para w remont” („Audycja”) w następującym zakresie: imię, nazwisko, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wizerunek, głos oraz inne charakteryzujące Cię informacje utrwalone w przesłanym przez Ciebie filmie zgłoszeniowym, w którym opowiadasz o powodach dokonania zgłoszenia oraz na przesłanych przez Ciebie fotografiach.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

TVN przetwarza Twoje dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celu przeprowadzenia Castingu i dokonania wyboru uczestników Audycji oraz na potrzeby promocji oraz budowania wizerunku TVN w związku z rozpowszechnianiem Audycji. Twoje dane osobowe mogą być też potrzebne dla celów dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, dla celów prowadzenia analiz i statystyk, a także zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa).

TVN jest uprawniony do przetwarzania Twoich danych osobowych, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy licencyjnej (zawartej z Tobą poprzez zaakceptowanie przez Ciebie regulaminu Castingu).

Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wizerunek utrwalony na zdjęciu oraz w filmie zgłoszeniowym jest dobrowolne, jednakże niepodanie ich uniemożliwi Ci wzięcie udziału w Castingu.

Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz  prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

 • przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,
 • dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Komu TVN przekazuje Twoje dane osobowe?

Odbiorcą Twoich danych osobowych będzie Producent Audycji: Trzyfilm Paweł Kwiatkowski z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rydygiera 11/77, 01-793 Warszawa. Dane zostaną powierzone Producentowi Audycji w zakresie: imię, nazwisko, numer telefonu, miejscowość zamieszkania, wizerunek, głos utrwalony na zdjęciu oraz w filmie w celu  przeprowadzenia Castingu. Twoje dane osobowe mogą być też przekazywane inny podmiotom zaangażowanym w organizację Castingu.

Jak długo TVN przechowuje Twoje dane osobowe?

TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez czas przeprowadzania Castingu.

TVN przechowuje dane dla celów statystycznych i archiwalnych przez okres  czasu istnienia podstawy prawnej i celu przetwarzania danych.

W przypadku powstania po naszej stronie uzasadnionego przypuszczenia, iż może zaistnieć konieczność dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, Twoje dane będą przechowywane przez czas do przedawnienia roszczeń lub przez okres trwania postępowania sądowego, uwzględniając okres egzekwowania wykonania wyroku.

Czy na podstawie Twoich danych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy profilować te dane?

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie będziemy także tworzyć profili w oparciu o Twoje dane osobowe.

Zobacz wideo!
Wisząca lampa DIY. Własny wzór sprawi, że wnętrze będzie bardziej "twoje"

Wisząca lampa DIY. Własny wzór sprawi, że wnętrze będzie bardziej "twoje"

Metamorfozy pomieszczeń z 2. sezonu "Pary w remont"

Metamorfozy pomieszczeń z 2. sezonu "Pary w remont"

Mirella z "Pary w remont" poleca nadmuchiwane gadżety na słoneczne wakacje

Mirella z "Pary w remont" poleca nadmuchiwane gadżety na słoneczne wakacje

Finał ostatniego odcinka w 2. sezonie "Pary w remont": kuchnia nie do poznania!

Finał ostatniego odcinka w 2. sezonie "Pary w remont": kuchnia nie do poznania!

Metamorfoza drewnianych taboretów

Metamorfoza drewnianych taboretów

Komoda z ażurowymi szufladami DIY

Komoda z ażurowymi szufladami DIY

1 Komentarzy
Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Gość425,

Do kiedy można przesyłać zgłoszenia?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0+
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0-
   • Zgłoś naruszenie
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.