Castingi
Zgłoś się do naszego nowego programu "Akcja aranżacja"


Zgłoś się do naszego nowego programu "Akcja aranżacja"

5 Komentarze

Weź udział w castingu do nowego programu HGTV pt. "Akcja aranżacja".

Czujesz, że potrzebujesz zmiany w swoim mieszkaniu, ale przerażają Cię wielkie remonty? A może wynajmujesz mieszkanie i nie możesz mocno ingerować w jego wygląd? "Akcja aranżacja" jest właśnie dla Ciebie!

W naszym nowym programie postawimy na niewielkie zmiany, które poprawią funkcjonalność i wygląd wnętrza. Bez demolki, zrywania podłóg i kucia ścian. Potrzebujesz odmiany? Zgłoś się już dziś, a być może właśnie Twoje mieszkanie weźmie udział w "Akcji aranżacji"!

ZDJĘCIA DO FORMULARZA NALEŻY DODAWAĆ POJEDYNCZO. PO DODANIU KAŻDEGO ZDJĘCIA ODCZEKAJ CHWILĘ AŻ SIĘ ZAŁADUJE. TAM SAMO POSTĘPUJ Z PLIKIEM WIDEO. JEŚLI MIMO WSZYSTKO NIE UDAŁO CI SIĘ DODAĆ PLIKÓW, MOŻESZ JE UMIEŚCIĆ NA DOWOLNYM SERWERZE ZEWNĘTRZNYM / DYSKU W CHMURZE I WKLEIĆ DO NICH LINKI W FORMULARZU.

REGULAMIN >>>

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla Uczestników  Castingu do audycji „Akcja aranżacja” („Casting”)

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”, „my”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN S.A. jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”). Możesz się skontaktować z nami pod adresem iod@tvn.pl lub z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem dpo@discovery.com.

Skąd TVN ma Twoje dane?

Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie podczas rejestracji zgłoszenia do udziału w Castingu do audycji „Akcja aranżacja” („Audycja”) w następującym zakresie: imię, nazwisko, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wizerunek oraz inne charakteryzujące Cię informacje utrwalone w przesłanym przez Ciebie filmie zgłoszeniowym, w którym opowiadasz o powodach dokonania zgłoszenia, na przesłanych przez Ciebie fotografiach, a także w odpowiedziach na pytania otwarte zawarte w formularzu castingowym.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

TVN przetwarza Twoje dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celu przeprowadzenia Castingu i dokonania wyboru uczestników Audycji. a potrzeby promocji oraz budowania wizerunku TVN w związku z rozpowszechnianiem Audycji. Twoje dane osobowe mogą być też potrzebne dla celów dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, dla celów prowadzenia analiz i statystyk, a także zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa).

TVN jest uprawniony do przetwarzania Twoich danych osobowych, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy licencyjnej (zawartej z Tobą poprzez zaakceptowanie przez Ciebie regulaminu Castingu).

Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wizerunek utrwalony na zdjęciu oraz w filmie zgłoszeniowym jest dobrowolne, jednakże nie podanie ich uniemożliwi wzięcie udziału w Castingu.

Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz  prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

 • przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,

 • dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Komu TVN przekazuje Twoje dane osobowe?

Odbiorcą Twoich danych osobowych będzie producent Audycji: Szabu Mówi Tv Film Produkcja Michał Szabuniewicz, ul. Syta 102a lok. 4, 02-987 Warszawa („Producent”). Dane zostaną powierzone Producentowi w zakresie: imię, nazwisko, numer telefonu, miejscowość zamieszkania oraz inne charakteryzujące Cię informacje utrwalone w przesłanym przez Ciebie filmie zgłoszeniowym, w którym opowiadasz o powodach dokonania zgłoszenia, na przesłanych przez Ciebie fotografiach, a także w odpowiedziach na pytania otwarte zawarte w formularzu castingowym w celu  przeprowadzenia Castingu. Twoje dane osobowe mogą być też przekazywane inny podmiotom zaangażowanym w organizację Castingu.

Jak długo TVN przechowuje Twoje dane osobowe?

TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez czas przeprowadzania Castingu oraz trwania zawartej przez Ciebie ze TVN umowy licencyjnej.

TVN przechowuje dane dla celów statystycznych i archiwalnych przez okres  czasu istnienia podstawy

W razie włączenia materiałów, w tym audiowizualnych z Twoim udziałem do Audycji, TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez czas nadawania Audycji. Nagrane audycje przechowujemy dla celów archiwalnych przez czas nieokreślony.

W przypadku powstania po naszej stronie uzasadnionego przypuszczenia, iż może zaistnieć konieczność dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, Twoje dane będą przechowywane przez czas do przedawnienia roszczeń lub przez okres trwania postępowania sądowego, uwzględniając okres egzekwowania wykonania wyroku.

Czy na podstawie Twoich danych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy profilować te dane?

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie będziemy także tworzyć profili w oparciu o Twoje dane osobowe.

5 Komentarzy
Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Gość492,

Czy remont pokrywa finansowo stacja telewizyjna ?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0+
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0-
   • Zgłoś naruszenie
   Gość763,

   Witam kliknęłam przycisk wyślij i nie mam żadnego potwierdzenia wysłania zgłoszenia - jak zweryfikować, czy zgłoszeni zostało wysłane?

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0+
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0-
     • Zgłoś naruszenie
     Gość146,

     W regulaminie jest mowa najpierw remoncie 2 pomieszczeń w mieszkaniu a później o ogrodzie. Nie rozumiem tego

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0+
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0-
       • Zgłoś naruszenie
       Gość727,

       Plik mpv4 nie chce się załadować

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0+
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0-
         • Zgłoś naruszenie
         Gość534,

         Ten program został stworzony chyba idealnie dla nas! Zawsze chcieliśmy wziąć udział w takim programie, ponieważ nie potrzebujemy kapitalnego remontu, a profesjonalnej pomocy architekta wnętrz! Od razu wysłaliśmy zgłoszenie i trzymamy kciuki, aby zostało ono pozytywnie rozpatrzone! Justyna, Damian i Kiki :)

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           0+
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0-
           • Zgłoś naruszenie
           Pomoc | Zasady forum
           Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.