5:50

Kupujemy dom nad jeziorem

Niektórzy marzą o mieszkaniu w górach, a inni na piaszczystych plażach tropików. Są też jednak i tacy, których największym pragnieniem jest mieszkanie nad jeziorem. Ten program to dowód na to, że rozpoczęcie życia w malowniczym miejscu jest możliwe nawet dla właścicieli niewielkiego budżetu. Specjaliści od nieruchomości pokażą im, jak znaleźć posiadłość w pięknej okolicy, która nie kosztuje fortuny. Razem z nimi odkryjemy miejsca, które nie wymagają od przyszłych mieszkańców dużych nakładów pieniężnych, zarówno jeżeli chodzi o samo kupno nieruchomości, jak i jej wystrój. W każdym odcinku bohaterowie programu dostaną kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Którą z nich wybiorą? Czy spełnią się ich marzenia?

Odcinek 12
Miranda i Travis wraz z nastoletnią córką planują przeprowadzić się z Chicago w miejsce, gdzie będą mieli więcej przestrzeni i będą mogli cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Od 10 lat spędzają wakacje nad jeziorem Norris w Tennessee i czują, że nadszedł czas, aby znaleźć tam stały dom, który jest przyjazny dla budżetu i oferuje widoki za milionów dolarów.

6:20

Maja w ogrodzie

N

Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Odcinek 23
Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

6:50

Nowa Maja w ogrodzie 4

N

„Nowa Maja w ogrodzie” to program pełen inspiracji, nie tylko dla głodnych wiedzy ogrodników, ale i początkujących w tej dziedzinie. Piękne plenery w Polsce i Europie oraz ciekawe wywiady to propozycja dla tych, którzy być może jeszcze nie znaleźli swojej życiowej pasji. Prowadząca Maja Popielarska nawet zupełnego laika jest w stanie rozkochać w tematyce ogrodowej. To właśnie ona jak nikt inny potrafi opowiadać o roślinach w hipnotyzujący sposób.

Odcinek 4
Znajdujemy się w sercu Podlasia, koło Białegostoku. Hektarowa działka wtulona jest w sosnowy las. Ogród ma swojski klimat za sprawą rustykalnej zabudowy pachnącej dymem i żywicą... i towarzyszących jej kompozycji bylinowych w stylu babcinego ogródka. Rabaty skupione są wokół drewnianych budowli z dachami z wiórku osikowego, które stylem nawiązują do dawnych podlaskich wzorców. Bajkową scenerię uzupełnia duża sadzawka. Woda krąży w obiegu zamkniętym, przelewając się przez kamienne progi kaskad, a także rynny powstałe z drążonych pni. Właściciel ogrodu używa ognia do impregnacji drewna, są to słupy pergoli czy donice z pni. Ozdobą rabat są też zwęglone w ognisku fragmenty drewna.

7:20

Nowa Maja w ogrodzie 2

N

„Nowa Maja w ogrodzie” to program pełen inspiracji, nie tylko dla głodnych wiedzy ogrodników, ale i początkujących w tej dziedzinie. Piękne plenery w Polsce i Europie oraz ciekawe wywiady to propozycja dla tych, którzy być może jeszcze nie znaleźli swojej życiowej pasji. Prowadząca Maja Popielarska nawet zupełnego laika jest w stanie rozkochać w tematyce ogrodowej. To właśnie ona jak nikt inny potrafi opowiadać o roślinach w hipnotyzujący sposób. Razem z nią odwiedzimy między innymi fascynujący ogród młodego rolnika spod Ciechanowa, japoński ogród w pobliżu Warszawy czy dworską posiadłość w stylu „Pana Tadeusza”. Ich właściciele podzielą się z nami oryginalnymi pomysłami zagospodarowania tych zielonych zakątków oraz wyjawią sekrety uprawy najpiękniejszych roślin ze swoich zbiorów.

Odcinek 19
Odwiedzany ogród położony jest na długiej działce przylegającej do ruchliwej drogi. Z tego powodu dom jest oddalony od wjazdu aż o 50 metrów, a część wypoczynkowa znajduje się z drugiej strony budynku, za którym ukrywa się basen i altana. Pasją właściciela ogrodu są zwierzęta, w tym przeróżne gatunki ptaków – dla nich zbudowana jest obszerna woliera oraz gołębniki dla 1000 gołębi. Kilka lat temu działka została poszerzona o pas gruntu, na którym założono ciąg połączonych ze sobą oczek wodnych – hodowane są tu kapie koi. Wiosną, nad wodą, budzą zachwyt różowo-biało-zielone kompozycje z krzewów: azalii japońskich, pierisów czy krzewuszek. Niezwykłe w ogrodzie są murki oraz podstawy latarni precyzyjnie układane z drobnych kawałków łupka.

7:50

Renowacje na piasku

Marnie Oursler kontynuuje tradycje rodzinne i przeprowadza rewolucje na plażowym rynku nieruchomości. Na zlecenie kolejnych klientów bierze pod swój warsztat przestarzałe domy i nadaje im nowy, wyjątkowy charakter pełen ciekawych i nowoczesnych rozwiązań. Piękne lokalizacje z piaskiem pod stopami, niesamowite widoki i morska bryza w powietrzu. Kto nie chciałby zamieszkać w takim miejscu! Marnie udowadnia kolejnym rodzinom, że nie potrzeba wielkiego budżetu by znowu odpocząć w swoim domku na plaży.

Odcinek 12
Dom przy plaży to marzenie, ale piasek i sól potrafią go zniszczyć. Nie mówiąc o huraganach, przypływach i wichurach. Marnie odnowi kolejny dom, dzięki niej będzie mógł służyć swoim właścicielom jeszcze wiele lat.

8:20

Poczuj się jak w domu

Domy na przedmieściach południowej Kalifornii wyglądają identycznie, jak wycięte tą samą foremką, tworzą smutną przestrzeń. Zdesperowani właściciele zgłaszają się do specjalistki od remontów Jasmine Roth, by podjęła się wyzwania i nadała ich domowi wyjątkowego charakteru. Indywidualne podejście sprawi, że jałowe wnętrza zyskają ducha i odzwierciedlą upodobania właścicieli stając się jednocześnie funkcjonalnymi przestrzeniami. Jasna, lekka estetyka i pomysłowa reorganizacja przestrzeni sprawi, że w końcu poczują się jak u siebie.

Odcinek 4
Projektantka Jasmine Roth pomaga młodej rodzinie, Brianne, Joey’owi i ich dwóm synom zamieszkać w wymarzonym domu. Trzeba koniecznie przemalować brzydką różową fasadę i przeorganizować niepraktyczne wnętrze tego przestarzałego domu. Fajna, przybrzeżna kalifornijska stylizacja dodaje trochę tak bardzo potrzebnego uroku i charakteru, a wraz z morską bramą garażową i okiennicami w stylu Bahama odróżnia tę nieruchomość od pozostałych. Pojawia się teł ławkopłot, który pokochają wszyscy! Wewnątrz Jasmine otwiera kuchnię, tworząc więcej miejsc dla rodziny. Pojawi się też wspaniała łazienka i galeria zdjęć z niespodzianką w salonie.

8:50

Na dobrych fundamentach

Karen i jej córka Mina to niesamowity duet, który wspaniale się uzupełnia. Tym razem nie tylko odnawiają, ale też podejmuje się budowy domu od podstaw! Jak zawsze tworzą razem kolejne perełki, które błyszczą na rynku nieruchomości miasta Indianapolis. Kiedy działają ramię w ramię, nic nie staje na ich drodze, choć zawsze mogą liczyć na rodzinę. Mnóstwo nowych projektów, niesamowitych lokalizacji, a przede wszystkim zadowolonych, nowych mieszkańców.

Odcinek 13
Mina i Karen kupują dom w pobliżu dzielnicy Northside, która jest pełna historycznych nieruchomości. Starają się zaprojektować piętro tak, aby maksymalnie otworzyć przestrzeń, zachowując jednocześnie jak najwięcej oryginalnych elementów. Niestety opóźnienia w pracach związane z problemami strukturalnymi i pozwoleniami na remont mogą zagrozić zarówno grafikowi prac, jak i budżetowi.

9:50

Ten dom da się sprzedać

Konsultantki do spraw nieruchomości, Leslie Davis i Lyndsay Lamb, mają swój patent na sprzedaż domów, w których już dawno nie tętni życie. Siostry bliźniaczki porównując nieruchomości z sąsiednimi posesjami, przeprowadzają pożądany remont i pomagają swoim klientom sprzedać ich domy w odpowiedniej cenie. Zobaczcie jak uratować nieatrakcyjne domy i dać im zupełnie nowe życie.

Odcinek 8
Rodzina wyrosła ze swojego domu, ale poważne problemy zewnętrzne i ciemne wnętrze uniemożliwiają jego sprzedaż. Leslie i Lyndsay rozjaśniają i naprawiają rancho, ale jego wycena będzie trudna, bez porównania cen w okolicy.

10:20

Remont na pustyni

Eric i Lindsey Bennet poza byciem wspaniałymi rodzicami trójki urwisów, konsekwentnie odnawiają słoneczne Palm Spring w Kalifornii. Rocznie bowiem potrafią wyremontować aż dwadzieścia domów przyczyniając się do rozwoju lokalnego rynku nieruchomości. Nie jest to proste zadanie. To spalone słońcem miasto zbudowano pośród gór skalistych, na terenach pustynnych - upał doskwiera prawie przez cały rok! Basen to obowiązkowy element każdej posesji. W pocie czoła walczą z kaktusami, skorpionami i innym pustynnymi wyzwaniami. Każdy dom to spora inwestycja. Jeśli remont się uda, a budżet nie zostanie przekroczony, jest szansa na sprzedaż z zyskiem. Poznajcie to zwariowane małżeństwo!

Odcinek 4
Lindsey i Eric biorą na swoje barki więcej, niż planowali, gdy kupują opuszczony i zaniedbany dom. Po usunięciu brudu i śmieci planują remont, którego głównym założeniem jest stworzenie przestrzeni ze wspaniałymi widokami na góry. Na ich drodze staje wiele przeszkód, w tym 50-metrowe drzewo, które… wyrosło na dachu.

10:50

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Odcinek 12
Rob i Elise nigdy nie wyobrażali sobie, że będą szukać domu na plaży na wyspie Whidbey w Waszyngtonie, gdzie poznali się i spotkali po raz pierwszy, ale ich zamiłowanie do życia na wyspie i wyjątkowa sytuacja sprawiły, że idealnie do siebie pasują. Rob marzy o podwórku, które będzie płynnie przechodziło w plażę, ona stawia na miejsce, które zapewni im dużo prywatności.

11:20

Remonty Christiny

Odcinek 9
Para prosi Christinę o pomoc w zaprojektowaniu sypialni i należących do niej łazienki i garderoby. Wszystkie pomieszczenia są obok siebie ale nie są funkcjonalne. Łazienka nie ma drzwi co sprawia, że brak w niej prywatności. Z kolei garderoba jest za mała. Christina dostarcza oszałamiający projekt.

12:20

Dom taki jak ty

Magazyny o wystroju wnętrz są pełne pomysłów, które sprawią, że dom stanie się funkcjonalny i piękny. Jednak gdy wprowadzimy je do swoich wnętrz okaże się, że czegoś brakuje. Dlatego projektując, Grace Mitchell chce jak najlepiej poznać właścicieli, bo należy zacząć od historii. Coś co sprawia, że dom jest jedyny w swoim rodzaju to pasje i życie ludzi w nim mieszkających. Grace nie boi się odważnych kolorów i wzorów – najważniejsze, by mieszkańcy poczuli się jak w domu.

Odcinek 12
Grace musi wykazać się kreatywnością, łącząc rzeczy nowożeńców. Kwestia sporna jest stary rozkładany fotel i głowa jelenia z czasów kawalerskich, z którymi właściciel po prostu nie może się rozstać. Składa hołd ich specjalnej wycieczce do Meksyku, nadając przestrzeni atmosferę hacjendy.

12:50

Odnowić czy sprzedać?

Kiedy właściciele domu uwielbiają swoją dzielnicę i sąsiadów, ale wyrośli ze swojego domu, rodzina powiększa się, albo po prostu czują się w nim źle, pojawiają się Brad i Heather Fox. To małżeństwo specjalizujące się w remontach i handlu nieruchomościami na jednym z najgorętszych rynków w Minneapolis w stanie Minnesota da swoim klientom wybór: albo odnowić ich obecny dom i przystosować go do ich potrzeb, albo kupić inny w pobliżu, który Brad i Heather oczywiście wyremontują. Kiedy już zdecydują się, czy zostać, czy sprzedać, para ruszy do pracy. Efekty zwalą was z nóg!

Odcinek 9
Brad i Heather muszą jakoś pogodzić potrzeby i wyobrażenia Lauren i Bena, którzy przestają mieścić się w swoim domu. Lauren czuje związek z ich pięknym domem, który zaprojektowała, ale gdy dziecko numer dwa szybko się zbliża, Ben jest już gotowy na wyzwania! Muszą się spieszyć z decyzją, bo rodzina niebawem się powiększy.

13:50

House Hunters - Poszukiwacze domów 5

AD

Szukanie mieszkania to niełatwa sprawa. Dzięki programowi „House hunters – Poszukiwacze domów” możesz zapoznać się z pełnym przekrojem polskich nieruchomości, nie ruszając się sprzed telewizora! W każdym odcinku bohaterowie próbują znaleźć swoje wymarzone lokum w asyście agenta nieruchomości. To idealny program nie tylko dla tych, którzy chcą zmienić swoje miejsce zamieszkania, ale także tych, którzy szukają inspiracji i uwielbiają podglądać, jak wyglądają domy innych ludzi.

Odcinek 6
Dagmara i Tomek mieszkają na Śląsku i z tym regionem Polski wiążą swoją przyszłość. Poznali się 12 lat temu w pracy i zgodnie twierdzą, że od początku czuli do siebie miętę. Tomek przez wiele lat zajmował się resocjalizacją, ale od niedawna pracuje jako instruktor pływania. Dagmara natomiast jest pracownikiem administracji publicznej. Rok temu ich przyjaźń przerodziła się w głębokie uczucie. Od tamtej pory są w sobie bardzo zakochani i praktycznie nierozłączni. Para marzy o tym, żeby w przyszłości założyć rodzinę i dorobić się gromadki dzieci. Dagmara i Tomek mieszkają aktualnie w Zabrzu, ale chcieliby kupić przestronne mieszkanie w Katowicach, ponieważ duże miasto oferuje więcej możliwości. Parze zależy na tym, żeby mieszkanie miało minimum 70 m2 i żeby kuchnia była otwarta na salon, ponieważ obydwoje uwielbiają duże, otwarte przestrzenie. Jeżeli chodzi o styl nieruchomości, to sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, ponieważ Dagmara preferuje połączenie klasyki z nowoczesnością, Tomek natomiast lubi surowe wnętrza. Czy agentowi uda się znaleźć mieszkanie, które przypadnie do gustu zarówno Dagmarze jak i jej ukochanemu?

14:25

Nowe życie w Meksyku

Od ciepłych wód karaibskich plaż, aż po wybrzeża Pacyfiku, podążamy za osobami szukającymi swojego idealnego domu. Większość z nich marzy o słońcu, pięknych plażach i sportach wodnych. Niektórzy szukają rozrywkowego nocnego życia w Meksyku, innym zaś zależy na doskonałej, tradycyjnej kuchni tego regionu. Nie brakuje też i takich, którzy marzą po prostu o mieszkaniu w ustronnym i zacisznym miejscu na wybrzeżu. Lokalni agenci nieruchomości pomogą każdemu z nich odnaleźć swoje miejsce w meksykańskim raju. W każdym odcinku specjaliści przedstawią bohaterom programu liczne oferty z rynku nieruchomości. Które z nich będą cieszyły się większą popularnością? Te droższe, ale gotowe do zamieszkania, czy tańsze, ale wymagające remontu? Czy wszyscy znajdą w pięknym Meksyku to, czego szukali?

Odcinek 13
Steve i Sarah to żądna przygód para, która jest gotowa uciec przed upałem Arizony i przenieść się do Isla Holbox, aby zrelaksować się na wyspie. Szukają domu jednorodzinnego, który jest niedrogi i ma potencjał, aby przyciągnąć najemców.

14:55

Nowe życie w Meksyku

Od ciepłych wód karaibskich plaż, aż po wybrzeża Pacyfiku, podążamy za osobami szukającymi swojego idealnego domu. Większość z nich marzy o słońcu, pięknych plażach i sportach wodnych. Niektórzy szukają rozrywkowego nocnego życia w Meksyku, innym zaś zależy na doskonałej, tradycyjnej kuchni tego regionu. Nie brakuje też i takich, którzy marzą po prostu o mieszkaniu w ustronnym i zacisznym miejscu na wybrzeżu. Lokalni agenci nieruchomości pomogą każdemu z nich odnaleźć swoje miejsce w meksykańskim raju. W każdym odcinku specjaliści przedstawią bohaterom programu liczne oferty z rynku nieruchomości. Które z nich będą cieszyły się większą popularnością? Te droższe, ale gotowe do zamieszkania, czy tańsze, ale wymagające remontu? Czy wszyscy znajdą w pięknym Meksyku to, czego szukali?

Odcinek 12
Silvia i Greg pochodzą z St. Louis, ale zdecydowali się przenieść do malowniczego Cozumel. Mają nadzieję, że uda im się znaleźć klientów na krótkoterminowy wakacyjny wynajem, więc ich idealny dom będzie musiał mieć kilka sypialni, prywatne wejścia, basen i być blisko centrum i plaży.

15:30

Kupujemy dom nad jeziorem

Odcinek 5
Para z Minnesoty chce zamienić swój dom bez dostępu do morza na przestronną nieruchomość nad jeziorem w regionie Brainerd Lakes. Mają nadzieję, że nad jednym z wielu jezior w okolicy znajdą dom na zawsze dla swojej rodziny.

16:00

Domowe rewolucje

Domowe rewolucje to program Doroty Szelągowskiej – znanej wszystkim projektantki wnętrz. Tym razem Dorota stawi czoła starym meblościankom, rozpadającym się glazurom czy podartemu linoleum. Przedrze się przez sterty gromadzonych przez lata staroci, rozwali niepotrzebne ściany i nada zupełnie nowy wygląd remontowanym wnętrzom. Wszystko po to, aby uszczęśliwić osiem rodzin. W każdym odcinku Dorota zajmie się już nie tylko jednym pomieszczeniem, ale odmieni całe mieszkanie. Dzięki temu bohaterowie programu dostaną szansę na zupełnie nowe życie!

Odcinek 8
Bohaterowie tego odcinka to Olga i jej trzyletni synek Jarek. Ich mieszkanie jest zdominowane przez chłopca - wszędzie są jego zabawki czy kocyki... Olga nie ma swojego miejsca, do tego stopnia, że śpią na jednym łóżku wśród pluszaków. Wszędzie są stare meble, a wystrój kuchni woła o pomstę do nieba. Dorota przeprowadzi tu dużą rewolucje i wygospodaruje oddzielne przestrzenie dla obojga.

17:00

Zgłoś remont 3

Jeśli zastanawiałeś się, co jest trudniejsze – podjęcie decyzji o remoncie czy jego przeprowadzenie, znamy kogoś, kto rozwiąże oba te problemy... Krzysztof Miruć, architekt i pasjonat designu, działa jak błyskawica. Wystarczy, że bohaterowie wskażą mu pomieszczenie, przedstawią budżet i zdradzą, o jakiej zmianie marzą – resztą zajmie się on sam. Dbałość o detale i funkcjonalność to najważniejsze cechy jego projektów. Program „Zgłoś remont” to niesamowita okazja, żeby podejrzeć pracę architekta od kuchni i zdobyć przydatną wiedzę o projektowaniu i wyposażaniu wnętrz.

Odcinek 2
Ania i Tomek wraz z dwójką swoich pociech tworzą ciepłą, kochającą się rodzinę. Mieszkają w Żyrardowie w bloku z lat 90- tych, a w wolne dni, ich ulubionym zajęciem jest wspólne podróżowanie z przyczepą kempingową. Salon, w którym spędzają najwięcej czasu jest najważniejszym pomieszczeniem w ich mieszkaniu, wymaga jednak przeprowadzenia metamorfozy, by stał się przytulny i odzwierciedla charakter rodziny. Na pomoc rodzinie Bukowskich przychodzi, jak zawsze niezawodny, Krzysztof. Ma za zadanie przekształcić to nudne pomieszczenie ze starymi meblami w nowoczesny i funkcjonalny salon. Tylko co z kwiatami doniczkowymi Ani? Czy znajdzie się dla nich miejsce w nowym pokoju?

18:00

Domowe rewolucje 4

AD

Dorota Szelągowska remontuje nawet we śnie! Ciągle coś przestawia i odnawia. Nigdy nie jest w stanie długo usiedzieć w miejscu, a jej głowa jest pełna pomysłów na nowe wnętrza. W czwartym sezonie programu zajmie się mieszkaniami kolejnych szczęśliwców. Projektantka zamieni kuchnię w wymarzoną sypialnię dla mamy dwóch chłopców, przekształci stary dom jednorodzinny w przestrzeń pełną elegancji i pomoże młodym narzeczonym przygotować miejsce idealne dla zakochanych planujących wspólną przyszłość. Przerabiając 27-metrową kawalerkę na maksymalnie funkcjonalny dom dla samotnej matki i jej dorastającego syna, udowodni, że tym, co może nas ograniczać jest jedynie nasza wyobraźnia! Realizacja niesamowitych projektów Doroty Szelągowskiej nie byłaby możliwa, bez towarzyszących jej specjalistów. Jednym z nich jest najlepszy stolarz w kraju – Darek Wardziak, który z drewna potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Najbardziej jednak lubi droczyć się z Dorotą. W kolejnym sezonie programu nie zabraknie również projektantki wnętrz Mariki Jóźwiak, która jako jedyna umie czytać w myślach prowadzącej i zawsze dokłada od siebie coś wyjątkowego.

Odcinek 8
W ostatnim odcinku „Domowych rewolucji” ekipa programu zabierze nas do królestwa prowizorki, niepojemnych szaf i wszechobecnych wykładzin. Mieszkanie Elizy, Jana oraz ich dwójki dzieci zdecydowanie nieprzystosowane jest do ich potrzeb. Wszędzie panuje mroczny klimat, meble rozpadają się, a do tego nie spełniają swoich funkcji. Na szczęście do akcji wkroczy Dorota Szelągowska! Rodzina do swoich 78 metrów wprowadziła się sześć lat temu. Jednakże do tej pory nie zdążyła przeprowadzić generalnego remontu. W konsekwencji w mieszkaniu nadal straszą pozostałości po poprzednich lokatorach, które nie do końca podobają się rodzinie, a już na pewno nie dzieciom. Kolejną bolączką jest niewystarczająca ilość miejsca do przechowywania. Mieszkanie pęka w szwach, szafy nie domykają się, ponadto wszędzie walają się rodzinne szpargały. Pora na poważną rewolucję! Dorota Szelągowska los tego mieszkania weźmie w swoje ręce. Jaki tym razem przygotuje projekt?

19:00

Nowe życie na Karaibach

Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące?

Odcinek 1
Para z Teksasu wraz z czterema dorosłymi synami jest gotowa na zmianę. Podczas rejsu odkrywają wyspę Roatan w Hondurasie, która zachwyca ich wspaniałymi plażami oraz fantastycznymi miejscami do nurkowania. Jako zapaleni płetwonurkowie decydują, że spokojna wyspa jest miejscem, gdzie chcą zamieszkać na stałe i nie mogą się doczekać, aby odkryć wszstko co ma do zaoferowania.

19:30

Nowe życie na Karaibach

Piaszczyste plaże, błękitne morze, wypoczynek pod palmami. Któż z nas nie marzył o tym, żeby zamieszkać w karaibskim raju? W miejscu, gdzie można odpocząć od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku oraz cieszyć się pięknymi widokami. Gdzieś, gdzie w końcu można znaleźć czas dla siebie lub dla rodziny.Program „Nowe życie na Karaibach” opowiada historie osób, które postawiły wszystko na jedną kartę i postanowiły przeprowadzić się na Karaiby, aby zacząć nowe życie. Widzowie razem z nimi będą szukać ich nowego miejsca na ziemi. W każdym odcinku odwiedzimy kilka różnych nieruchomości. Białe, piaszczyste plaże, turkusowe morze, i zachwycające domy... Czy któryś z nich przypadnie do gustu bohaterom programu? Okazuje się, że marzenie o mieszkaniu w raju można spełnić nawet bez milionów na koncie. Kuszące?

Odcinek 2
Cheryl i Len, para z Houston w stanie Teksas ma nadzieję na znalezienie domu w jednym z najpiękniejszych miejsc do nurkowania na Karaibach. Po latach spędzonych w Houston para nie może się doczekać, aby spędzać całe dnie na nurkowaniu i poznawaniu nowych przyjaciół na pięknej wyspie Bonaire. Czy znajdą tu swój raj na ziemi?

20:00

Zgłoś remont 7

AD

Odcinek 8
Bohaterką kolejnego odcinka Zgłoś remont jest Edyta, która niedawno wróciła do Polski po długiej nieobecności. Ojciec Edyty jest polskim dyplomatą więc podróżując wraz z rodzicami po różnych krajach, łącznie ze swojego 35-letniego życia, w Polsce spędziła 7 lat. Z tych 7 lat spędzonych w kraju, mieszkała z rodzicami na warszawskim osiedlu w mieszkaniu do którego teraz wróciła. Mieszkanie jest jej równolatkiem i od czasu wyjazdu w zasadzie nie było remontowane. Stare meble pamiętające czasy PRl-u, zniszczone ściany, odstające framugi to obraz nędzy i rozpaczy, a nie ciepłe rodzinne gniazdko do którego chce się wrócić. W najgorszym stanie jest kuchnia i łazienka, która została dodatkowo zalana przez sąsiadów i jej stan uniemożliwia bezpieczne korzystanie z niej. To właśnie tymi pomieszczeniami zajmie się Krzysztof, który aby sprostać oczekiwaniom inwestorki musi je zamienić w luksusową kuchnio - jadalnię i klimatyczne spa w stylu glamour.

21:00

Polowanie na ogród 6

AD

Zagracone podwórko, przesuszona trawa czy totalny brak pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni? Dominik Strzelec uwielbia takie wyzwania. Nawet w najbardziej zaniedbanym ogrodzie znajdzie to „coś”. Zapraszamy na szósty sezon jego programu już wiosną w HGTV. „Polowanie na ogród” czas zacząć! Dominik Strzelec w ogrodzie czuje się jak ryba w wodzie. Uwielbia zaskakiwać i właśnie w ten sposób wybiera bohaterów do swojego programu! Wraz ze swoją niezawodną ekipą potrzebuje zaledwie 3 dni i 10 tysięcy złotych, aby odmienić dosłownie każdą zieloną przestrzeń. Od razu ma setki pomysłów i niespożyte pokłady energii. Kto tym razem da mu się „upolować”? W premierowych odcinkach widzowie poznają m.in. uroczą rodzinę, której na pozór uporządkowany ogródek ma dość spory mankament… Jak Dominik poradzi sobie z architektonicznym wyzwaniem? To nie wszystko! Dowiemy się co zrobić, gdy stare drzewa zabierają trawie całą wodę oraz od czego zacząć sadzenie roślin. Jedno jest pewne! W nowej serii nie zabraknie dobrego humoru, wielu porad i kreatywnych pomysłów.

Odcinek 6
W szóstym odcinku szóstego sezonu Polowania na Ogród Dominikowi uda się upolować przestrzeń w nieco opłakanym stanie. Właścicielami są Kasia i Maciek, a ich głównym problemem w ogrodzie jest bagno i wypalone od słońca placki na trawie. Ogródek przed metamorfozą został dosadnie przekopany ze względu na zrobienie w nim drenażu… Wcześniej woda stała tam po kostki. Klepisko zmieni się wymarzony ogródek z dwiema strefami. Na wygodny i bezpieczny w części centralnej, a z boku znajdzie się strefa relaksu z patio. Oczywiście w projekcie nie zabraknie pięknych kwiatów! Jak będzie wyglądała ta metamorfoza w całości?

21:30

House Hunters - Poszukiwacze domów 8

AD

Poszukiwania idealnego domu to nie lada wyzwanie. Można dosłownie utonąć w morzu ogłoszeń i nie znaleźć tego jedynego oraz wymarzonego mieszkania. Krążą nawet legendy o tym, że takie miejsce nie istnieje… Natomiast w HGTV udowodnimy, że wystarczą oni. Ich troje – Maciej Mindak, Karolina Szwarc i Konrad Łaszewski. Doskonale znani widzom profesjonalni agenci nieruchomości wkraczają do akcji po raz ósmy! Coraz częściej wynajmujemy, wymieniamy mieszkania i przeprowadzamy się: za pracą, za miłością, ze względu na powiększenie rodziny. Przy poszukiwaniach jedni przywiązują wagę do lokalizacji, innym bardzo zależy na niewielkim ogródku, a kolejni pragną zamieszkać w przedwojennej kamienicy. Już jesienią poznamy 12 bohaterów, którzy podejmą decyzje o zakupie swoich czterech kątów. W nowych odcinkach przemierzymy całą Polskę wzdłuż i wszerz, i przekonamy się, jak wygląda rynek nieruchomości np. na Podlasiu, w Poznaniu czy Warszawie. W każdym odcinku bohaterowie z pomocą niezawodnego agenta nieruchomości wybiorą jedną z trzech przedstawionych przez niego propozycji. Czego dokładnie szukają i na co się ostatecznie zdecydują? Jedno jest pewne – nie zabraknie wielu emocji, cennych wskazówek i inspiracji.

Odcinek 6
Łukasz i Natalia poznali się ponad rok temu i obydwoje zgodnie twierdzą, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Łukasz planował na stałe przeprowadzić się za granicę, ale ze względu na Natalię zmienił decyzję. Teraz para postanowiła kupić dom w rodzinnych stronach Natalii, czyli na Podlasiu. Zarówno dla Łukasza jak i dla Natalii bardzo ważny jest kontakt z naturą, dlatego zależy im na tym, żeby nieruchomość była położona w zielonej okolicy blisko lasu i wody. Para marzy o domu z kominkiem, w którym salon będzie otwarty na kuchnię. Szukają nieruchomości z rynku wtórnego i biorą pod uwagę remont. Natalia chciałaby, żeby w łazience była zarówno wanna jak i prysznic, Łukasz jest większym realistą i zdaje sobie sprawę z tego, że ten warunek nie będzie łatwo spełnić. Czy agentowi uda się znaleźć ofertę, która będzie spełnieniem marzeń Natalii i Łukasza.

22:00

Domy na plażach świata

Poszukiwacze domów odkrywają nieruchomości na najpiękniejszych plażach globu. Od intymnych plaż w tropikalnej Tajlandii po luksusowe wybrzeża u klifów Portugalii. Cudowne, wakacyjne chwile nad wodą staną się codziennością dla odważnych rodzin, które nie boją się zmiany na lepsze. W każdym odcinku odwiedzimy kilka ofert wybranych przez agenta nieruchomości, odpowiadających wymogom poszukiwaczy. Wybór padnie na najlepszą.

Odcinek 1
Amy i Kristian przez całe małżeństwo mieszkali w górach Kolorado, ale zawsze uciekali na plażę. W końcu zdecydowali, że nadszedł czas, aby się przeprowadzić, aby spełnić marzenie o przeprowadzce na plażę i prowadzeniu wolniejszego stylu życia. Szukając swojego nowego wymarzonego domu na plaży, postanowili zaryzykować i przenieść się do Portugalii, miejsca, w którym niedawno byli i w którym się zakochali. Para jest bardzo podekscytowana rozpoczęciem poszukiwań nowego domu, który, jak mają nadzieję, będzie znajdować się w niewielkiej odległości od plaży.

22:30

Domy na plażach świata

Poszukiwacze domów odkrywają nieruchomości na najpiękniejszych plażach globu. Od intymnych plaż w tropikalnej Tajlandii po luksusowe wybrzeża u klifów Portugalii. Cudowne, wakacyjne chwile nad wodą staną się codziennością dla odważnych rodzin, które nie boją się zmiany na lepsze. W każdym odcinku odwiedzimy kilka ofert wybranych przez agenta nieruchomości, odpowiadających wymogom poszukiwaczy. Wybór padnie na najlepszą.

Odcinek 2
W trakcie swojej kariery zawodowej Rebecca podróżowała po całym świecie, Widziała plaże od Bali po Meksyk i zakochała się w stylu życia na wyspach. Zmęczona deszczową i ponurą pogodą Norwegii, postanowiła poszukać nowego miejsca do życia. Z ponad 300 słonecznymi dniami w roku Ibiza przyciągała ją całym swoim pięknem. Rebecca zdecydowała się tam przeprowadzić ze swoim synem Levim, aby mogli spędzać każdy dzień na plaży.

23:00

Nowy dom, nowe miejsce 6

Odcinek 4
W tym odcinku odwiedzimy Bristol. Kirstie i Phil poszukają nieruchomości dla dwóch rodzin, które nie chcą już wynajmować domów. Zdecydowali, że przyszedł czas aby w końcu zamieszkać we własnym domu. Greg i Joana wraz z 11 letnią córką Olivią marzą o domu z 3 sypialniami w przyjaznej rodzinom okolicy. Byliby zachwyceni gdyby nieruchomość miała dwie łazienki i otwartą kuchnię aby rodzina mogła spędzać dużo czasu razem. Dom powinien też znajdować się niedaleko nowej szkoły Olivii. W podobnej okolicy swój nowy dom chcieliby też mieć Ben i Liz. Małżeństwo poszukuje domu z dwoma sypialniami ogródkiem oraz miejscem parkingowym.

0:00

Mieszkaj bez kredytu

Odcinek 8
Amanda pomaga Sue i Colinowi w sprzedaży domu w Shropshire i zmianie miejsca zamieszkania o 100 mil na południu Walii. Chcą porzucić pracę i zamienić swoje artystyczne hobby w biznes. To polowanie na dom staje się jeszcze trudniejsze, ponieważ mama Sue, Arlene będzie się z nimi przeprowadzać. Przy napiętym budżecie w wysokości 200 000 funtów Amanda znajduje kilka oszałamiających miejsc w nadmorskim hrabstwie Pembrokeshire i historycznym hrabstwie Carmarthenshire. Czy znajdzie im miejsce, które spełni wszystkie ich potrzeby i będzie wygodnym domem rodzinnym bez hipoteki?

1:00

Poszukiwacze domów 160 – Minidomy

Znalezienie nowego domu to nie lada wyzwanie. Każdy zwraca uwagę na coś innego. Niektórzy chcą mieć basen lub cztery łazienki, a inni nie wyobrażają sobie mieszkania bez ogrodu. Ten sezon programu "Poszukiwacze domów" pokazuje historie osób, które podjęły decyzję o zakupie nowego domu o minimalnym metrażu. Czym kierują się przy wyborze wymarzonego gniazdka? Czy uda im się znaleźć miejsce, które będą mogli nazwać swoim nowym domem?

Odcinek 5
Nieruchomości w Redondo Beach w Kalifornii są bardzo drogie, a ich cena często przekracza 1 milion dolarów, dlatego nowożeńcy, Chris i Gabby, decydują się kupić mały domek. pójść malutkie z dwoma psami. On chce prowadzić pełen przygód styl życia na łodzi, podczas gdy ona woli coś na lądzie. Oboje zgadzają się jednak, że potrzebują dużo miejsca na świeżym powietrzu dla swoich dwóch psów. Znalezienie miejsca, które zadowoli wszystkich i zmieści się w ich skromnym budżecie będzie wyzwaniem.

1:30

Mały dom, duże możliwości

Mobilne domy na kółkach, małe chatki na plaży czy w lesie... Są niewielkie, co nie znaczy, że mało funkcjonalne. Wystarczy trochę wyobraźni, a kilka metrów kwadratowych może zamienić się np. w wygodny domek z ogrodem na dachu. W programie „Mały dom, duże możliwości” znajdziemy mnóstwo przydatnych inspiracji. To prawdziwa skarbnica wiedzy dla osób, które mają mało miejsca w domu i nie mogą pomieścić się ze wszystkimi swoimi rzeczami. Nie wiesz jak zorganizować przestrzeń w swojej kuchni? Masz kłopot z nadmiarem ubrań? Zastanawiasz się, czy możliwe jest połączenie w jednym pomieszczeniu łazienki, kuchni i sypialni? Jeśli tak, to ten program jest właśnie dla ciebie!

Odcinek 7
Para narzeczonych, sprzedaje dom, buduje minidom i bierze ślub - na wszystko mają 44 dni.

2:00

Maja w ogrodzie

N

Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Odcinek 37
Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

2:30

Maja w ogrodzie

N

Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Odcinek 38
Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

3:00

Maja w ogrodzie

N

Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Odcinek 1
Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

3:30

Maja w ogrodzie

N

Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Odcinek 11
Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

4:00

Maja w ogrodzie

N

Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Odcinek 4
Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

4:30

Maja w ogrodzie

N

Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Odcinek 41
Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

5:00

Maja w ogrodzie

N

Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.

Odcinek 37
Zgodnie z porami roku i panującą aurą podpowiadamy, co należałoby zrobić w ogrodzie. Przedstawiamy nowe odmiany roślin, nowinki techniczne w sprzęcie ogrodowym, a przede wszystkim podpowiadamy, jak pięknie aranżować przestrzeń zarówno w ogrodzie jak i na balkonie lub parapecie. Przybliżając tematykę ogrodową studiujemy literaturę i korzystamy z porad fachowców.