Remont razem

Remont razem, na zdjęciu: Maja Popielarska ("Nowa Maja w ogrodzie"), Krzysztof Miruć ("Zgłoś remont"), Darek Wardziak ("Darek solo"), Mirella i Marcin Kępczyńscy ("Para w remont"), Dominik Strzelec ("Polowanie na ogród") i Kamil i Marcin Pastuszak ("Odjazdowe minidomy")

"Remont razem": Maja Popielarska

Maja zajęła się wprowadzeniem nieco zieleni do mieszkania bohaterów. Jako że mieszkanie jest małe, część roślin zawisła na suficie.

"Remont razem": Darek Wardziak

Krzysztof Miruć poprosił go o zrobienie drewnianego przepierzenia między salonem a minisypialnią rodziców oraz kolorowej szafki na przedpokój.

"Remont razem": Mirella i Marcin Kępczyńscy

Prowadzący program "Para w remont" w naszym specjalnym programie "Remont razem" wzięli udział po raz pierwszy. Krzysztof powierzył im przygotowanie dodatków do pokoju dziecięcego i pomalowanie krzeseł.

"Remont razem": Dominik Strzelec

Dominik dopiero w tym roku dołączył do ekipy HGTV, a Krzysztof już włączył go w "Remont razem". Dominik zajął się sadzeniem roślin.

"Remont razem": Kamil i Marcin Pastuszak

Bracia z "Odjazdowych minidomów" świetnie wiedzą, jak radzić sobie z małymi przestrzeniami. Dlatego ich zadaniem było zrobienie łóżek do pokoju dziecięcego, dzielonego przez piątkę maluchów.

"Remont razem": Krzysztof Miruć

W tym roku to on zarządza całą ekipą prowadzących HGTV i jest autorem projektu.

"Remont razem": wspólne selfie

Atmosfera na planie była naprawdę świetna!


Prowadzący kanału HGTV Home & Garden po raz kolejny zjednoczyli siły, żeby zrobić coś dobrego dla tych, którzy tego potrzebują. Wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności wyremontowali mieszkanie dla siedmioosobowej rodziny, która nie mogła sobie na to pozwolić.

„Remont razem" to wydarzenie specjalne na antenie HGTV Home & Garden. Maja Popielarska („Nowa Maja w ogrodzie"), Darek Wardziak („Darek solo"), Mirella i Marcin Kępczyńscy („Para w remont"), Dominik Strzelec („Polowanie na ogród") oraz Kamil i Marcin Pastuszak („Odjazdowe minidomy") pod przywództwem architekta Krzysztofa Mirucia („Zgłoś remont") przygotowali niezwykłą metamorfozę małego mieszkania.

Na czterdziestu ośmiu metrach kwadratowych mieszka, aż siedem osób. Pięcioro dzieci w różnym wieku dzieli wspólny pokój. Lokal ma około pięćdziesięciu lat i od dawna nie był remontowany. W najgorszym stanie jest łazienka. Tak licznej rodzinie trudno się żyje na takiej przestrzeni, zwłaszcza, że jedno z dzieci wymaga specjalnej opieki.

Jedno jest pewne! Prowadzących HGTV Home & Garden czeka niełatwe zadanie. Jak na tak małej powierzchni stworzyć przestrzeń odpowiednią dla wszystkich domowników? Czy w tak niedużym mieszkaniu da się zaspokoić potrzeby dzieci w różnym wieku? Ekipa ekspertów HGTV pod przywództwem architekta i prowadzącego program „Zgłoś remont" Krzysztofa Mirucia na pewno da sobie radę! Tylko oni wiedzą jak sprawić, że nowy dom bohaterów programu był nie tylko funkcjonalny, ale i przytulny.

Seria dokumentalna, 2

Zobacz wideo!
Bohaterowie "Remontu razem" spotkali się z naszymi prowadzącymi

Bohaterowie "Remontu razem" spotkali się z naszymi prowadzącymi

Finał "Remontu razem": "To nie to samo mieszkanie!"

Finał "Remontu razem": "To nie to samo mieszkanie!"

Maja Popielarska i Dominik Strzelec pierwszy raz spotkali się na planie programu

Maja Popielarska i Dominik Strzelec pierwszy raz spotkali się na planie programu

Krzysztof Miruć kupił stado reniferów!

Krzysztof Miruć kupił stado reniferów!

"Para w remont" w "Remoncie razem"

"Para w remont" w "Remoncie razem"

Patenty z minidomów wykorzystane w "Remoncie razem"

Patenty z minidomów wykorzystane w "Remoncie razem"


Zobacz także