Ania Jażdżyk i
Karol Paciorek

Ania Jażdżyk i
Karol Paciorek

Najlepsi testerzy domowych gadżetów

    

Najlepsi testerzy domowych gadżetów

    

Ania to atrakcyjna singielka, przebojowa i nowoczesna. Pomysłowa i rezolutna. Znak rozpoznawczy – uśmiech. Ulubiona pogoda: pogoda ducha. Ulubiona dziedzina – szczęściologia. Trenerka motywacyjna doradzająca innym, jak budować dobre relacje i spełniać marzenia. Wiele własnych już spełniła: jest aktywną zawodowo aktorką i wokalistką, która radzi sobie śpiewająco, ale nie bez pomocy gadżetów! Bez nich przepadłaby z kretesem.

Karol Paciorek to popularny youtuber, który lubi brać życie pod lupę. Baczny obserwator i komentator rzeczywistości. Ulubiona przyprawa – ironia. Ulubione miejsce w przestrzeni – punkt widzenia. Mężczyzna z poczuciem humoru, ale nie humorzasty. Nikogo nie trzyma na dystans, chociaż ma dystans do siebie. Błyskotliwie inteligentny, ale nie nabiera się na błyskotki. Chętnie testuje gadżety, choć nie jest gadżeciarzem.

Ania kocha żyć szybko, ale zdrowo. Dynamicznie, ale nie chaotycznie. W ciągłym pędzie, ale z głową. Dlatego uwielbia sprytne przedmioty, które pomagają jej błyskawicznie poruszać się po codzienności. Ma nosa do rzeczy, które czynią życie łatwiejszym. A że lubi pomagać innym, chętnie o nich opowie.

Karola, jak każdego faceta, interesują nowinki techniczne, ale nie przekona się do żadnej, jeśli nie będzie użyteczna. Zanim Karol powie o czymś: „musisz to mieć", będzie to badał, sprawdzał i poddawał ocenie – chłodnej, choć jest bardzo ciepłym człowiekiem.

Do zobaczenia w: