Aktualności
Dorota Szelągowska i Maja Popielarska nominowane do TeleKamer 2020!


Dorota Szelągowska i Maja Popielarska nominowane do TeleKamer 2020!

0 Komentarze

Magazyn "Tele Tydzień" ogłosił listę nominowanych do TeleKamer 2020 - najbardziej prestiżowych w Polsce nagród w branży telewizyjnej. O zwycięstwo powalczą dwie nasze prowadzące: Dorota Szelągowska i Maja Popielarska!

Dorota Szelągowska po raz drugi została nominowana w kategorii Osobowość Telewizyjna. Prowadząca w HGTV programy "Domowe rewolucje" i "Dorota inspiruje" pierwszy raz otrzymała nominację do TeleKamer (w tej samej kategorii) w ubiegłym roku i od razu wygrała!

"Jej promienny uśmiech sprawia, że remont staje się przyjemnością! Aranżując wnętrza, zmienia życie. Znajduje rozwiązanie tam, gdzie pozornie nic się już nie da zrobić" - czytamy w uzasadnieniu przyznania jej kolejnej nominacji.

Dorota Szelągowska karierę telewizyjną zaczynała w wieku 18 lat - wygrała casting i została jedną z prowadzących program TVP dla młodzieży "Rower Błażeja". Po krótkiej przerwie spowodowanej narodzinami syna zaczęła prowadzić program "Pytanie na śniadanie". Potem na pewien czas odeszła z telewizji i poświęciła się projektowaniu wnętrz. Współpracowała z "Dzień Dobry TVN" - tam została zauważona i dostała własny program w TVN Style "Dorota was urządzi". Widzowie pokochali ją i jej metamorfozy, a jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Prowadziła "Polowanie na mieszkanie", "Polowanie na kuchnie", "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej", a obecnie w HGTV można ją oglądać w "Domowych rewolucjach" (właśnie zakończyła się 4. edycja) i w "Dorota inspiruje" (trwają nagrania do 3. edycji).

Maja Popielarska natomiast po roku przerwy znów otrzymała nominację do TeleKamery "Tele Tygodnia" w kategorii Prezenter pogody! Z TVN i TVN24 jest związana od 1999 roku. Od 2004 roku prowadzi program „Maja w ogrodzie" (obecnie: "Nowa Maja w ogrodzie").

"Nie straszny jej upał, gdyż jako dziecko mieszkała w Afryce. Do dzisiaj kocha słońce. Z werwą potrafi też przybliżyć widzom TVN szczegóły zimowej aury. Miłośniczka ogrodu i działki" - napisało jury plebiscytu w uzasadnieniu.

Głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2019 trwa do 16 stycznia 2019 roku. Głosy można oddawać za pomocą SMS-ów (można wysłać dowolną ich liczbę) i online (jeden użytkownik może oddać jeden głos w każdej kategorii). Aby oddać głos na Dorotę, należy wysłać SMS o treści TK.D4 na numer 7365 (koszt: 3,69 zł VAT), a głos na Maję to SMS o treści TK.F3 na numer 7365 (koszt: 3,69 zł VAT).