Aktualności
Dorota Szelągowska pochwaliła się prawie gotową kuchnią w nowym mieszkaniu


Dorota Szelągowska pochwaliła się prawie gotową kuchnią w nowym mieszkaniu

Dorota Szelągowska jest w trakcie przeprowadzki do nowego mieszkania. Na Instagramie pokazała niemal wykończoną kuchnię. To będzie bardzo oryginalne wnętrze!

Dorota Szelągowska od kilku miesięcy wykańcza swoje nowe mieszkanie w Warszawie. Dotychczasowe okazało się za małe dla powiększonej o męża i córeczkę rodziny i zbyt daleko od nowej siedziby jej biura projektowego, które wkrótce przeniesie się do Fortu Służew.

W marcu na swoim profilu na Instagramie Dorota pokazała projekt swojego mieszkania (ZOBACZ WIDEO >>>) Nieruchomość składa się z pięciu pokojów (w tym jeden jest połączony z kuchnią), dwóch łazienek i garderoby. Przynależy też do niego spory taras.

Jak widać na wideo opublikowanym przez naszą prowadzącą, z salonu z aneksem kuchennym będzie można przejść do pokoju gościnnego. Po przeciwnej stronie mieszkania znajdą się sypialnie domowników: Doroty i jej męża, małej Wandy oraz syna Doroty z pierwszego małżeństwa - Antka.

O pracach nad projektem mieszkania i jego wykończeniem mówiła nam Dorota przed miesiącem.

- Pracuję nad nim wyjątkowo długo, ale nie jest wyjątkowym projektem. Mówię całkowicie serio: ja się nie przykładam bardziej. Projekt to jest projekt: ma być jak najlepszy - twierdzi nasza prowadząca. - Na pewno jestem najgorszym swoim własnym klientem, dlatego, że zmieniam zdanie co chwilę, bo idę do sklepu i widzę coś nowego.

Minął miesiąc, a w mieszkaniu trwają ostatnie prace. Dorota pochwaliła się właśnie świeżo zamontowaną kuchnią. Trzeba przyznać, że wnętrze zaczyna wyglądać dokładnie tak jak w projekcie!

Projekt kuchni w nowym mieszkaniu Doroty Szelągowskiej

Nad płytą kuchenną wisi już oryginalny złoty okap kominowy
Dorota Szelągowska zdecydowała się na granatowe fronty szafek, które skontrastowała z jasnym, marmurowym blatem. Marmurem została pokryta też część ściany nad szafkami. Wyżej ściana została pomalowana na pudrowy róż. Stylu glamour dodaje wnętrzu okap kominowy w kolorze złota.

Jak Wam się podoba ta kuchnia?