Aktualności
Gwiazdy HGTV zachęcają: "Zostań w domu"


Gwiazdy HGTV zachęcają: "Zostań w domu"

0 Komentarze

Dorota Szelągowska, Darek Stolarz i Dominik Strzelec - gwiazdy stacji HGTV - zachęcają swoich fanów do posłuchania zaleceń i niewychodzenia z domu z powodu pandemii koronawirusa.

Ogłoszony w ubiegłym tygodniu stan zagrożenia epidemicznego sparaliżował całą Polskę. Zamknięto szkoły, sklepy, urzędy, a większość ludzi nie pracuje lub pracuje z domu. Są jednak osoby, które nic sobie nie robią z zagrożenia i w tym trudnym dla wszystkich czasie wykorzystują wolne do spotkań i zakupów. Nasi prowadzący na swoich profilach w social mediach pokazują jednak, że podchodzą bardzo poważnie do zaleceń rządu, by zostać w domu i zachęcają do tego także fanów.

Darek Stolarz na czas "kwarantanny" postanowił zająć się porządkami (jak wiecie, nie jest to jego mocną stroną ;), a dokładniej - posegregowaniem zbieranych latami wkrętów. Dominik Strzelec z powodu zagrożenia koronawirusem został w domu, mimo planowanych zdjęć do kolejnego odcinka "Polowania na ogród". Dorota Szelągowska również spędza czas w domu, a w swoich mediach społecznościowych pokazała zabawne zdjęcie ze wszystkimi swoimi zwierzętami (3 kotami i psem), relaksującymi się na kanapie.

Zobaczcie zdjęcia!

Nasi prowadzący podczas kwarantanny
Darek Stolarz znalazł sobie zajęcie na kwarantannę
1 z 3
Darek Stolarz znalazł sobie zajęcie na kwarantannę
Foto: instagram.com/darek_stolarz_
"Kwarantanna" w domu Doroty Szelągowskiej
2 z 3
"Kwarantanna" w domu Doroty Szelągowskiej
Foto: instagram.com/dotindotin
"Kwarantanna" w domu Dominika Strzelca
3 z 3
"Kwarantanna" w domu Dominika Strzelca
Foto: instagram.com/dominikstrzelec
"Kwarantanna" w domu Doroty Szelągowskiej"Kwarantanna" w domu Dominika Strzelca
+1