Aktualności
Hitowa piosenka „Wracam” ze spotu HGTV po raz pierwszy na żywo!


Hitowa piosenka „Wracam” ze spotu HGTV po raz pierwszy na żywo!

0 Komentarze

W 2017 roku piosenka „Wracam”, stworzona na potrzeby kanału HGTV Home & Garden, stała się prawdziwym przebojem Internetu. Już 4 kwietnia o godz. 20:00, podczas charytatywnego koncertu w Playerze będzie można ją usłyszeć po raz pierwszy na żywo w wykonaniu Dawida Karpiuka.

Kanał HGTV Home & Garden HGTV Home & Garden zadebiutował na ekranach w styczniu 2017 roku. Utwór „Wracam" został napisany specjalnie na tę okazję. Na życzenie widzów Grupa TVN udostępniła piosenkę zespołu Lasery w Internecie. Błyskawicznie stała się hitem i była puszczana przez największe stacje radiowe. Posłuchasz jej TUTAJ >>>

Już 4 kwietnia podczas koncertu #koncertdlabohaterów po raz pierwszy na żywo wystąpi wokalista zespołu - Dawid Karpiuk! Dziennikarz oraz muzyk tym samym wesprze akcję walki z pandemią w Polsce.

- Piosenka powstała jako numer do telewizji. Zrobiłem ją razem z Robertem Amirianem, ja napisałem muzykę, nagrałem wokal i gitary, Robert napisał tekst i zagrał na basie. W chórkach zaśpiewała Ola Komsta, czyli Oly.,a na bębnach zagrał Łukasz Moskal – wspomina Dawid Karpiuk.

Lasery - Wracam
- Nikt nie przypuszczał, że ten numer aż tak się spodoba, z dnia na dzień wyświetlenia na YouTube leciały w setki tysięcy, a potem w miliony. Nikt poza grupką moich znajomych nie wiedział, że to ja to śpiewam – dodaje.

Wydarzenie relacjonowane będzie na żywo w sobotę, 4 kwietnia tylko na platformie player.pl! Każdy z wykonawców połączy się live ze swojego domu lub mieszkania, aby zagrać i w ten sposób podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, sanitariuszom i innym pracowników służb medycznych za ich heroiczną pracę. Ty również możesz pomóc, wspierając zbiórkę organizowaną przez Fundację TVN Nie jesteś sam >>>