Aktualności
Pomysły na prezenty DIY na Dzień Ojca


Pomysły na prezenty DIY na Dzień Ojca

0 Komentarze

Dzień Ojca w wielu krajach obchodzony jest 19 marca, w innych 16 czerwca, a w Polsce dopiero 23 czerwca. To daje nam trochę więcej czasu na przygotowanie własnoręcznie zrobionych prezentów. Mamy dla Was kilka propozycji niespodzianek, które możecie zrobić swoim ojcom, albo które mogą zrobić Wasze dzieci swoim tatusiom z Waszą pomocą.

Najprostszy pomysł to podarowanie tacie czegoś, co będzie mu się z Wami kojarzyło, ale w odpowiedniej oprawie. Świetnym pomysłem na wyeksponowanie pamiątek są ramki 3D, do których można włożyć niewielkie przedmioty - muszelki, liście, drobne narzędzia, medal - wszystko, co przyjdzie Wam do głowy!

Skoro już o medalach mowa, to każdy ich kolekcjoner z pewnością ucieszy się z odpowiedniego wieszaka na nie. Najlepszy będzie taki, który może pełnić dodatkowo funkcję organizera. Zobaczcie, jak go zrobić >>>

Wieszak na medale z organizerem

Jeśli tata ze sportów najbardziej lubi gry klubowe, to możesz zrobić mu tablicę do gry w darta lub stolik do gier karcianych. A jeśli tata w ogóle nie jest miłośnikiem sportu, a od ruchu na świeżym powietrzu woli relaks z lampką wina, proponujemy podarować mu podkładki z korków, uchwyt na kieliszki, który można zamontować w dowolnym miejscu lub stojak na wino z palety.

Na lato, które w tym roku ma być wyjątkowo upalne, świetnym prezentem będzie ręcznik plażowy. Żeby nie ograniczać się jedynie do oferty sklepowej, możesz na zwykłym, jednokolorowym ręczniku, dodać własny, spersonalizowany napis. Zobacz, jak to zrobić >>>

Jeśli zabawa z drewnem, to dla Ciebie nie pierwszyzna, to może poradzisz sobie nawet ze zrobieniem kuferka na męski skarby lub stolika dla fana piłki nożnej...?

Pamiętajcie, że nawet jeśli coś Wam nie wyjdzie, sam fakt tego, że próbowaliście zrobić coś samodzielnie, na pewno tatę ucieszy! :)