Aktualności


HGTV znów pojawi się na 4 Design Days w Katowicach!

0 Komentarze

Już 6 lutego rozpocznie się największe w tej części Europy wydarzenie poświęcone designowi i architekturze - 4 Design Days 2020! Nowa edycja to dwa dni dla profesjonalistów (6 i 7 lutego) pod znakiem tematów: #architecturechallenge i #designchallenge, a także dwa dni otwarte (8 i 9 lutego) z udziałem znakomitych gości, architektów, projektantów i prowadzących programy na antenie HGTV. Wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach.

Już kolejny raz w Katowicach w lutym odbędzie się wyjątkowe dla wszystkich pasjonatów wnętrz i designu wydarzenie - 4 Design Days, czyli cztery dni sesji, debat i warsztatów o tym, co modne, ciekawe i oryginalne w dekoracji wnętrz. Odbywające się w dniach 6-9 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach targi to największe w tej części Europy międzynarodowe wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Nie może tam więc zabraknąć naszej stacji! W tym roku odwiedzający targi będą mogli spotkać się z Krzysztofem Miruciem, Mają Popielarską, Olgą i Izą z programu "Wymarzone ogrody", Dominikiem Strzelcem, Darkiem Stolarzem, Mirellą i Marcinem Kępczyńskimi oraz Jimim Ogdenem.

W sobotę o 10:30 i 15:30 Maja Popielarska pokaże prezentację "Zadbaj o zdrowie ogrodu". Podczas panelu "Remont w duchu zero waste" o 11:00 będzie można posłuchać Mirelli i Marcina Kępczyńskich, którzy będą radzić, jak przeżyć remont i nie zwariować, o 15:30 Darka Stolarza, który podpowie, jak odnawiać meble rodem z PRL, a o 17:00 Mai Popielarskiej o roślinach we wnętrzu.

Zapraszamy także do udziału w warsztatach! W sobotę 8 lutego w godz. 10.00-16.00 Izabela Szarmach i Olga Piórkowska ("Wymarzone ogrody") poprowadzą warsztaty tworzenia kompozycji z roślin niewymagających. W niedzielę warsztaty poprowadzi Dominik Strzelec - o 12:00 "Trawnik: jaki, jak go poprawnie założyć i pielęgnować?", a o 14:00 "Nawadnianie ogrodu: kiedy, jak i czym podlewać ogród?". W sobotę o 14:00 i w niedzielę o godz. 10.00 będzie można coś zmajstrować z Darkiem Stolarzem, a z Jimim Ogdenem w sobotę o 15:30 i w niedzielę o 12:30.

Przez całe targi w naszej strefie będziecie mogli napić się kawy i herbaty, zgłosić się do naszych programów, zrobić sobie zdjęcie z naszymi prowadzącymi, zrelaksować się i poczuć się jak w domu :)

Na 4 Design Days pojawią się także goście zagraniczni: amerykański krytyk architektury i pisarz – Aaron Betsky; austriacki mistrz architektury – Dietmar Eberle; dyrektor Zaha Hadid Architects, jednej
z najbardziej znanych pracowni architektonicznych na świecie – Filippo Innocenti; duet berlińskich architektów – Matthew Griffin i Britta Jürgens z pracowni Deadline Architekten; ceniona projektantka ze Szwecji – Anna Seitzberg; wpływowa architektka z Indii – Brinda Somaya oraz szef londyńskiego oddziału pracowni Chapman Taylor – Peter Farmer.

Serdecznie zachęcamy wszystkich naszych fanów do udziału w targach!

Rejestracja na dni dla profesjonalistów (6-7.02) www.4dd.pl/2020/pl/zarejestruj-sie/340/
Bilety na dni otwarte (8-9.02) http://www.4dd.pl/2020/pl/kup-bilet/364/