Architekt, który żadnych wyzwań się nie boi!

Krzysztof Miruć | Zgłoś remont
Krzysztof Miruć o programie "Zgłoś remont"

Wielu z nas marzy o remoncie, ale nie wie jak się za niego zabrać. Myślenie o ściankach działowych, armaturze i stylowych dodatkach niejednego przyprawia o palpitacje serca. Na szczęście jest ktoś, kto może się tym zająć.

Krzysztof Miruć jest doświadczonym architektem, którego wyobraźnia nie zna granic. Wraz ze swoją ekipą budowlaną upora się ze wszystkimi architektonicznymi wyzwaniami i zamieni każde nielubiane pomieszczenie w przestrzeń, którą pokocha jego zleceniodawca.

Remontując dom czy urządzając mieszkanie, trzeba podejmować setki decyzji. Okna plastikowe czy drewniane? Dachówka ceramiczna czy blacha? Co lepiej się sprawdzi – ogrzewanie podłogowe czy zwykłe kaloryfery? Stawiać ścianki działowe czy nie? A co z płytkami w łazience? Które z nich będą najlepsze? W sklepach możemy znaleźć tysiące produktów. To, co jest modne i funkcjonalne w jednym miesiącu, w kolejnym odchodzi do lamusa. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? A jeszcze sufit przecieka, szron na jednej ścianie i wadliwa wentylacja w kominku. W takiej sytuacji marzy się o remoncie. Tylko jak sobie poradzić z tym wszystkim na własną rękę?

Architekt Krzysztof Miruć żadnych wyzwań się nie boi. W granicach budżetu, ustalanego ze zleceniodawcą, pomaga przeprowadzić całkowitą metamorfozę kłopotliwego pomieszczenia. Analizuje jego wady i zalety. Jeśli trzeba, zerwie podłogę i dach. Wszystko po to, żeby naprawić niedoróbki i błędy popełnione przez poprzednich fachowców. Przesunie ściany, położy nową farbę. Na koniec wybierze odpowiednie meble i dodatki. Dzięki jego nietuzinkowym pomysłom, każde wyremontowane pomieszczenie będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe.

podziel się: