Wiosenne powroty i premiery

Dorota Szelągowska, Dorota inspiruje, 2
HGTV na konferencji TVN i Discovery

HGTV Home & Garden ma tylko dwa lata, a już jest drugim najchętniej oglądanym kobiecym kanałem lifestylowym w Polsce. O sukcesie HGTV Home & Garden decyduje nie tylko bogata oferta programowa, ale przede wszystkim ludzie. Eksperci, jak Dorota Szelągowska, Maja Popielarska czy Krzysztof Miruć to zdecydowanie ulubieńcy fanów tej stacji. Niedawno do rodziny HGTV dołączyli kolejni pasjonaci – Dominik Strzelec, Mirella i Marcin Kępczyńscy, Kamil i Marcin Pastuszak oraz Izabela Szarmach i Olga Piórkowska. Już wiosną kanał pokaże premierowe odcinki ich programów.

To będzie wyjątkowy rok nie tylko dla stacji, ale także dla kultowego programu „Nowa Maja w ogrodzie", który świętuje swoje piętnaste urodziny! Wiosną HGTV Home & Garden pokaże 700. odcinek programu Mai Popielarskiej!

W nowej ramówce znajdą się również najbardziej znane tytuły z amerykańskiej oferty HGTV. Nie zabraknie Christiny i Tareka z „Zarobić na remoncie" czy Lindsey i Erica z najnowszego sezonu „Remontu na pustyni". W jednej z nowości pt. „Hawajski remont" widzowie będą mogli podziwiać renowacje domów w wykonaniu rodzeństwa Michelle i Davida Jaime – specjalistów od oszczędnych remontów na wyspach.

Twarzą kanału HGTV Home & Garden w Polsce jest Dorota Szelągowska.

HGTV na konferencji TVN i Discovery

HGTV na konferencji TVN i Discovery

podziel się: