Domowe rewolucje Doroty Szelągowskiej. Projektantka remontuje swój dom na Warmii

Domowe rewolucje Doroty Szelągowskiej
Dorota Szelągowska pokazała swój dom na Warmii w "Dzień Dobry TVN"
Korzystając z wolnego czasu Dorota Szelągowska postanowiła dokonać korekt w swoim domu na Warmii. Na pierwszy ogień poszły pokój dla gości oraz stara szafka lekarska.
Dorota Szelągowska szukała rozwiązań w ogrodzie
Dorota Szelągowska szukała rozwiązań w ogrodzie

Przedłużający się czas izolacji Dorota Szelągowska, prowadząca m.in. program HGTV „Dorota inspiruje” spędza w swoim domu na Warmii. Wraz z rodziną oraz zwierzętami przebywa tam już od dłuższego czasu i powoli zaczyna tęsknić za pracą. Na co dzień robi małe rewolucje w domach innych, teraz postanowiła popracować nad własnym wnętrzem. Rezultatami pochwaliła się za pomocą swojego profilu na Instagramie.

Mikroskopijna sypialnia dla gości
Mikroskopijna sypialnia dla gości

Remont rozpoczęła od zmian w mikroskopijnym pokoju dla gości. Pomieszczenie ma zaledwie 4,5 metra kwadratowego! - Potrzebowałam karnisza. Natychmiast. Wśród pól i łąk, na skraju lasu. Z pomocą przyszła brzoza, resztę załatwiły wkręty i drut do roślin – opowiedziała.

Karnisz wykonany na poczekaniu przez Dorotę Szelągowską
Karnisz wykonany na poczekaniu przez Dorotę Szelągowską

Projektantka wnętrz postanowiła także tchnąć drugie życie w starą szafkę lekarską. Pomalowała ją i postarzyła. Po tych zabiegach Dorota Szelągowska znalazła dla niej całkiem nowe zastosowanie. - Miała iść do łazienki, ale świetnie sprawdza się jako szafka na poduszki tarasowe, więc została przed domem – napisała na Instagramie.

Drugie życie starej szafki lekarskiej
Drugie życie starej szafki lekarskiej

Dorota Szelągowska nie próżnuje, a w swoim domu na Warmii zostanie jeszcze chwilę. Co zmaluje następnym razem?

podziel się: