Dorota Szelągowska kupiła sobie minidomek!

Dorota Szelągowska kupiła sobie minidomek!

Słodziak to jeden z pierwszych minidomków zbudowanych przez Kamila i Marcina Pastuszaków, znanych Wam z programu "Odjazdowe minidomy". Do współpracy przy jego realizacji bracia zaprosili Dorotę Szelągowską, która zaprojektowała jego wnętrze. Projekt powstał z myślą o targach i wystawach i w zamyśle miał być wizytówką nowo powstałej firmy Kamila i Marcina. Słodziaka można było oglądać m.in. na targach Warsaw Home na początku października i na 4 Design Days w Katowicach. Tak prezentuje się jego wnętrze:

Słodziak
Domek jest mobilny, bo stoi na przyczepie, którą można doczepić do samochodu.
Kuchnia, choć mała, jest w pełni funkcjonalna, a przygotowanie w niej posiłków będzie czystą przyjemnością!
Drabina, po której można wejść na antresolę, jest wysuwana i można ją schować za szafką.
Pełnowymiarowe łóżko jest gwarantem najlepszej jakości snu. Nawet w minidomku znalazło się na nie miejsce - na antresoli.
+2
Zobacz galerię

Słodziak

Domek był przez pewien czas domem pokazowym prezentowanym na targach, a potem został wystawiony na sprzedaż. Ku naszemu zaskoczeniu kupiła go... Dorota Szelągowska!

- Nie mogłam sobie odmówić! - wyznała nam ze śmiechem i zastrzegła od razu, zwracając się do braci. - Nie będę wszystkich domków od was kupować!

Minidomek już w Wielkanoc stanie obok jej domu na Warmii. Bracia jednak nie rozstają się z tym projektem na zawsze, bo jeden z klientów Kamila i Marcina zamówił dokładnie taki sam projekt! ZOBACZ WIĘCEJ >

podziel się: