Pamiętacie początki Doroty Szelągowskiej? W 1. odcinku "Dorota was urządzi" zaoszczędziła kilka tysięcy!

Dorota Was Urządzi
Pierwszy odcinek "Dorota Was Urządzi" i już kilka tysięcy oszczędności
Dorota Szelągowska to prawdziwa mistrzyni remontów, projektowania wnętrz czy własnoręcznego tworzenia przedmiotów codziennego użytku. Ta kobieta od wielu lat pokazuje, jak stworzyć coś z niczego. Wiosną oglądaliśmy ją i Dariusza Wardziaka w programie "Dorota inspiruje". A pamiętacie jak zaczęła się ich wspólna telewizyjna przygoda? Już w pierwszym odcinku swojego pierwszego formatu - "Dorota was urządzi" pokazali, jak można zaoszczędzić kilka tysięcy złotych!

Osobisty urok, ogromna dawka humoru oraz kreatywności, a także nigdy niekończący się zasób świetnych wnętrzarskich pomysłów – taka jest Dorota Szelągowska. Nasza niekwestionowana mistrzyni remontów, metamorfoz wnętrz oraz domowych rewolucji. I oczywiście guru jeśli chodzi o własnoręcznie wykonywane meble oraz przedmioty codziennego użytku. Wraz ze swoją ekipą, w tym niezawodnym Dariuszem Wardziakiem, potrafi stworzyć coś z niczego i również dlatego stała się jedną z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych gwiazd HGTV. Wiosną z przyjemnością oglądaliśmy ją w programie „Dorota inspiruje”, wcześniej także w programie „Domowe rewolucje”.

Swoją przygodę z wnętrzarskimi programami w TVN zaczynała od programu „Dorota was urządzi”. W tym formacie z pomocą Dariusza Wardziaka oraz jego zespołu odmieniała wnętrza uczestników. Z nudnych czy wysłużonych pomieszczeń robiła prawdziwe cudeńka zaledwie w 3 dni i przy budżecie tylko siedmiu tysięcy złotych.

Swoją kreatywność oraz smykałkę do oszczędzania zaprezentowała już w pierwszym odcinku. Pokazała, jak własnoręcznie zrobić stylowy zagłówek do łóżka i w ten sposób zaoszczędzić przynajmniej kilka tysięcy złotych. Udowodniła, że tworzenie tej oryginalnej części najważniejszego mebla w naszych sypialniach jest znacznie prostsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczy mieć płytę, gąbkę tapicerską, klej tapicerski, guziki, materiał oraz nieco inwencji.

– Jeżeli sami zrobimy sobie zagłówek możemy mieć przepiękną sypialnię – Dorota Szelągowska nigdy nie rzucała słów na wiatr. A wręcz przeciwnie. Od początku udowadnia, że piękne i designerskie wnętrza nie są zarezerwowane dla najbogatszych.

podziel się: