Dorota Szelągowska zrobiła metamorfozę swojemu Słodziakowi!

Domek Słodziak w nowym kolorze
Słodziak będzie miał kontynuację
Minidomek Słodziak zrobiony przez braci z "Odjazdowych minidomów", a kupiony przez Dorotę Szelągowską przeszedł metamorfozę!

Słodziak to nazwa jednego z pierwszych minidomków, które stworzyli bracia Kamil i Marcin Pastuszakowie, znani Wam z programu "Odjazowe minidomy". Do współpracy przy jego realizacji bracia zaprosili Dorotę Szelągowską, która zaprojektowała jego wnętrze. Projekt powstał z myślą o targach i wystawach i w zamyśle miał być wizytówką nowo powstałej firmy Kamila i Marcina. Słodziaka można było oglądać m.in. na targach Warsaw Home na początku października i na 4 Design Days w Katowicach. Tak wyglądało jego wnętrze:

Gdy domek przestał już pełnić funkcję pokazową, został wystawiony na sprzedaż. Kupiła go Dorota Szelągowska i Słodziak w kwietniu ubiegłego roku stanął na działce obok jej domu na Warmii. To tam nasza prowadząca spędza czas pandemii i wykorzystuje na drobne remonty. Metamorfozę przeszedł też Słodziak:

Słodziak
Domek jest mobilny, bo stoi na przyczepie, którą można doczepić do samochodu.
Kuchnia, choć mała, jest w pełni funkcjonalna, a przygotowanie w niej posiłków będzie czystą przyjemnością!
Drabina, po której można wejść na antresolę, jest wysuwana i można ją schować za szafką.
Pełnowymiarowe łóżko jest gwarantem najlepszej jakości snu. Nawet w minidomku znalazło się na nie miejsce - na antresoli.
+2
Zobacz galerię

Słodziak

- Nad stawem wyglądał bajkowo, ale za bardzo odcinał się od reszty zabudowań- mocny niebieski kolor bardziej pasował do nadmorskiej scenerii. Postanowiłam go przemalować tak, by kolorem zlewał się z niebem - napisała Dorota Szelągowska na swoim profilu na Instagramie.

Teraz minidomek prezentuje się tak:

Minidomek Słodziak w nowym kolorze
Minidomek Słodziak w nowym kolorze
Źródło: instagram.com/dotindotin

W jakim odcieniu niebieskiego podoba Wam się bardziej?

podziel się: