"House Hunters - Poszukiwacze domów" znów na tropie!

House Hunters - Poszukiwacze domów
House Hunters - Poszukiwacze domów

Ten, kto szukał wymarzonego domu czy mieszkania, doskonale wie, że nie jest to proste zadanie. Jedno jest za małe, drugie zbyt daleko od centrum miasta, trzecie za głośne, zaś kolejne mieści się w budynku bez windy. Jak znaleźć takie, w którym przyszły właściciel zakocha się od pierwszego wejrzenia?

Agenci nieruchomości dwoją się i troją, żeby znaleźć idealne lokum dla swoich klientów. Najlepiej, żeby było duże, nowoczesne, funkcjonalne, ciche i położone w centrum miasta. Dobrze byłoby, gdyby był jeszcze rozległy taras z widokiem na park i garaż podziemny pod budynkiem. Brzmi dobrze! Tylko czy takie mieszkania albo domy w ogóle istnieją?

W polskiej edycji światowego hitu „House Hunters – Poszukiwacze Domów" agenci mają za zadanie wyszukać przynajmniej trzy nieruchomości, które spełniałyby choć w części wymagania bohaterów odcinka. Po kolei zaprezentują je swoim klientom, przedstawiając ich wady i zalety. Czy uczestnicy programu będą zadowoleni i wreszcie znajdą miejsce, w którym uwiją sobie idealne gniazdko?

podziel się: