Jesień w HGTV Home & Garden

Moje miasto, mój dom
Spot HGTV na jesień

Od początku swojego istnienia stacja wprowadziła na antenę wiele lokalnych, polskich produkcji. Jesienią do oferty HGTV Home & Garden dołączy kolejna nowość - "Zgłoś remont". Wielu z nas marzy o remoncie, ale nie wie jak się za niego zabrać. Myślenie o ściankach działowych, armaturze i stylowych dodatkach niejednego przyprawia o palpitacje serca. Na szczęście jest ktoś, kto może się tym zająć. Krzysztof Miruć jest doświadczonym architektem, którego wyobraźnia nie zna granic. Wraz ze swoją ekipą budowlaną upora się ze wszystkimi architektonicznymi wyzwaniami i zamieni każde nielubiane pomieszczenie w przestrzeń, którą pokocha jego zleceniodawca.

Jesienią na antenie HGTV Home & Garden pojawią się nowe sezony programów już znanych widzom stacji, a więc "Domowe rewolucje" z Dorotą Szelągowską, "Nowa Maja w ogrodzie", "Musisz to mieć", "Rzeczy Od-Nowa" i "House Hunters - Poszukiwacze domów".

HGTV Home & Garden czerpie także z bogatej biblioteki programowej Scripps Networks Interactive. Jesienią polscy widzowie będą mogli zobaczyć kilka gorących nowości tuż po ich premierze w USA (np. „Moje miasto, mój dom" i "Poszukiwacze domów - rodziny"). Polacy pokochali gwiazdy zza oceanu, takie jak: Chip i Joanna Gaines („Domy z potencjałem"), Nicole Curtis („Dom od nowa"), Karen E Laine i Mina Starsiak („Na dobrych fundamentach"), Christina i Tarek El Moussa („Zarobić na remoncie") czy Alana i Lex LeBlanc („Siostry w akcji").

Zarówno polscy, jak i zagraniczni prowadzący HGTV Home & Garden są ekspertami w swoim fachu i z przyjemnością dzielą się swoją pasją z widzami. Dzięki nim, moda na majsterkowanie i „zrób to sam" cały czas się rozprzestrzenia.

DO ZOBACZENIA W TWOIM DOMU JESIENIĄ!

podziel się: