Jesienią dwie nowości na antenie HGTV

Nieoczywiste miejsca | Katarzyna Jarosińska
Nieoczywiste miejsca | Katarzyna Jarosińska
Źródło: TOMASZ URBANEK
"Pomysłowe projekty" z architektką Iwoną Durką oraz "Nieoczywiste miejsca" Katarzyny Jaroszyńskiej to dwa nowe programy, które jesienią 2020 pojawią się w ramówce stacji HGTV.

Już wkrótce na naszą antenę powrócą znane widzom stacji programy, ale nie zabraknie też nowości. Jesienią proponujemy Wam dwa zupełnie nowe programy: "Pomysłowe projekty" i "Nieoczywiste miejsce". Ten drugi format poprowadzi znana Wam już z "Odpicowanego mieszkania" dziennikarka i wielbicielka pięknych wnętrz Katarzyna Jaroszyńska. Kasia znów będzie odwiedzała Polaków w ich domach, ale tym razem wybierze tych, którzy postanowili osiedlić się w nietypowych miejscach, wśród wyjątkowych okoliczności przyrody. Zobaczcie domy z prefabrykatów, kontenery mieszkalne, a nawet... domki na drzewach!

Pomysłowe projekty: Iwona Durka
Pomysłowe projekty: Iwona Durka

Naszą drugą nowością są "Pomysłowe projekty", w których zobaczycie nową twarz naszej stacji - Iwonę Durkę. Ta lektorka języka angielskiego 5 lat temu podjęła decyzję o przebranżowieniu - postawiła na architekturę, która od zawsze była jej pasją, a teraz stała się także zawodem. Bohaterom swojego programu (do którego właśnie ruszył casting) będzie proponowała dwa projekty czekającego na remont wnętrza. Iwona udowodni, że liczy się tak naprawdę pomysł, a nie zasobność portfela. W pracach remontowych wspomoże ją niezawodny fachowiec Szymon Pasierowski i jego ekipa.

Więcej informacji o obu programach, w tym daty premier, już wkrótce!

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK

podziel się: