Jo i Chip Gaines spodziewają się dziecka!

Jo i Chip Gaines
Maraton Domów z potencjałem

Para prowadzących program "Domy z potencjałem" właśnie ogłosiła, że spodziewa się kolejnego, piątego dziecka! Jo i Chip poinformowali o tym fanów na Twitterze tuż po emisji pierwszego odcinka programu w tym roku, w którym wystąpiła... ciężarna siostra Joanny! Piąte dziecko pary pojawi się na świecie latem. Maleństwo dołączy do dwóch braci (Drake'a i Duke'a) i dwóch sióstr (Elli Rose i Emmie Kay).

Emitowany właśnie w Stanach Zjednoczonych piąty sezon "Domów z potencjałem" będzie ostatnim (mamy nadzieję, że tylko na razie), bo Gainesowie zdecydowali się poświęcić więcej czasu rodzinie. Po wiadomości, którą ogłosili, wydaje się to zupełnie naturalne.

Jo i Chip Gaines
Jo i Chip Gaines
Źródło: instagram.com/chipgaines

Na szczęście Polscy widzowie będą mogli cieszyć się spotkaniami z Chipem i Jo trochę dłużej, bo ostatni sezon ich programu wyemitujemy dopiero wiosną. Tymczasem już w najbliższą niedzielę 7 stycznia z okazji naszych pierwszych urodzin zapraszamy Was na maraton "Domów z potencjałem".

Pokażemy Wam trzy najlepsze odcinki z 3. i 2. sezonu oraz program specjalny: "Domy z potencjałem: za kulisami". Zapraszamy do oglądania nas od 12:30 do 16:30!

podziel się: