Jo i Chip kończą "Domy z potencjałem". "Zawsze będą mieli dom w HGTV"

Domy z potencjałem
Domy z potencjałem

Program "Domy z potencjałem", prowadzony przez Joannę i Chipa Gainesów, to ulubiony program zagraniczny emitowany w naszej stacji. Polscy widzowie pokochali kreatywność tej pary i jej niesamowite poczucie humoru. Również za oceanem Jo i Chip są wielkimi gwiazdami. Program pochłaniał im jednak zbyt wiele czasu i para zdecydowała się na zakończenie pracy nad nim, o czym 26 września poinformowała stacja HGTV.

- Rozumiemy ich decyzję o tym, by spędzać więcej czasu z rodziną. Tak jak ich wszyscy fani, życzymy im wszystkiego najlepszego i zapewniamy, że zawsze będą mieli swój dom w HGTV - czytamy w poście zamieszczonym na oficjalnym profilu stacji HGTV na Facebooku. - Fani mogą być pewni, że zbliżający się, ostatni sezon "Fixer Upper" [oryginalny tytuł "Domów z potencjałem" - przyp.red.], będzie najlepszy ze wszystkich!

Na szczęście polscy widzowie nie będą musieli rozstawać się z Jo i Chipem aż tak szybko - zanim na naszą antenę trafi ostatni sezon "Domów z potencjałem", przed nami jeszcze emisja drugiej połowy odcinków czwartego sezonu. A już w czwartek 28 września zapraszamy Was na "Popołudnie z Chipem i Jo", czyli maraton programu "Domy z potencjałem"!

podziel się: