Jo i Chip z "Domów z potencjałem" na prywatnych zdjęciach

Ślub Jo i Chipa
Zwiastun nowego sezonu "Domów z potencjałem"

Już od środy 7 marca na naszym kanale będziecie mogli oglądań najnowszy, piąty sezon programu "Domy z potencjałem". Joanna i Chip Gaines, jego prowadzący, to jedna z Waszych ulubionych par prowadzących z HGTV. Zebraliśmy dla Was kilka prywatnych zdjęć pary i faktów z ich życia. Poznacie je, przeglądając galerię poniżej:

Jo i Chip Gaines
Są parą od 2003 roku. Chip oświadczył się Jo w... centrum handlowym. Po tym, gdy ukochana powiedziała "tak!", weszli do sklepu jubilerskiego i wybrali pierścionek zaręczynowy.
Para pobrała się 1 czerwca 2013 roku. Po ślubie pojechali w podróż poślubną do Nowego Jorku. Zatrzymali się w (nieistniejącym już) hotelu Drake, po którym imię ma pierwszy syn Gainesów.
Po ślubie Chip i Jo wprowadzili się do swojego pierwszego domu. Joanna płakała, gdy wnosiła swoje rzeczy do brudnego i brzydko pachnącego domku. Para szybko jednak wzięła się za remont nieruchomości i pokochała swój pierwszy, mały, biały domek!
Obecnie Jo i Chip mają czwórkę dzieci - dwie córki (Ellę Rose i Emmie Kay) i dwóch synów (Drake'a i Duke'a). Do tej wesołej gromadki wkrótce dołączy jeszcze ktoś...
+3
Zobacz galerię

Jo i Chip Gaines

podziel się: