Kolorowa majówka z HGTV!

Program stacji HGTV na majówkę 2019 roku to dwa wydarzenia specjalne: "Majówka w ogrodzie" i "Kolorowe, wiosenne metamorfozy".

1 maja zapraszamy Was na maraton "Majówka w ogrodzie". Od 10:30 do 13:30 pokażemy Wam po trzy odcinki programów "Ogrodowe rewolucje" i "Pomysł na ogródek".

"Ogrodowe rewolucje" to amerykańska, oryginalna wersja programu naszego "Polowania na ogród". Tutaj też zobaczysz ludzi, którzy wyszli tylko na szybkie zakupy, a wrócili do domu z prawdziwą niespodzianką - profesjonalnym projektantem ogrodów! Chris Lambton poluje na chętnych wrażeń sklepowiczów, którzy podejmą ryzyko i poprzez udział w jego programie pozwolą zamienić swoje marne podwórko w obiekt westchnień sąsiadów!

"Pomysł na ogródek" to program Sary Bendrick, projektantki krajobrazu, która dzięki sprytnym i oszczędnym patentom okiełzna nawet najbardziej niesforną przestrzeń. Właściciele działki z pomocą Sary przekształcą swoje znienawidzone podwórka w idealne miejsce do wypoczynku czy zabawy.

Kolejnego świątecznego dnia, w piątek 3 maja zapraszamy Was na najbardziej kolorowe odcinki programów "Remont na pustyni", "Moje miasto, mój dom" i "Projekt z pomysłem". W każdym z nich para prowadzących - małżeństwo lub w przypadku "Projektu z pomysłem" rodzeństwo - zmieni zaniedbane lub niemodne pomieszczenia w pełne kolorów wnętrza. Na ten maraton barwnych metamorfoz zapraszamy w godzinach 10:00 - 13:05.

podziel się: