Nowości i kontynuacje jesienią w HGTV!

Jesień 2021 w HGTV!
Jesień 2021 w HGTV!
Sezon na inspiracje trwa cały rok! Jesień z HGTV będzie ich pełna - nieważne, czy chcesz wyremontować dom, kupić mieszkanie czy odmienić ogródek!

Jesienią w HGTV nie zabraknie nowych odcinków Waszych ulubionych programów. Na antenę powróci Krzysztof Miruć z kolejnym (już siódmym!) sezonem "Zgłoś remont". Nasz architekt po raz kolejny wykaże się pomysłowością i stworzy oryginalne oraz zaskakujące aranżacje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Iwona Durka od października będzie prezentować Wam nowe "Pomysłowe projekty". W każdym odcinku przygotuje dla uczestników dwa projekty do wyboru - wszystko po to, by wnętrze było "szyte na miarę"!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

PREMIERA: NIEDZIELA, 17:00, 3 PAŹDZIERNIKA

"Szybki dom" to tytuł, który już znacie. W 3. sezonie w roli prowadzącego zobaczycie jednak nową twarz - architekta Adama Marquardta, który przeprowadzi widzów przez wszystkie etapy budowy domu. A trwa ona tylko 3 miesiące!

PREMIERA: ŚRODA, 21:00, 8 WRZEŚNIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Na naszej antenie już teraz możecie oglądać nowe odcinki "Polowania na ogród", "Nieoczywistych miejsc" i "Nowej Mai w ogrodzie". Już wkrótce dołączy do nich program "House Huntes - Poszukiwacze domów" (premiera: ŚRODA, 22:00, OD 1 WRZEŚNIA). Znanego Wam z tego programu agenta nieruchomości Macieja Mindaka zobaczycie też w naszym NOWYM programie pt. "Mieszkanie na miarę". Maciek połączy siły z architektką Agnieszką Musiał, by pomóc uczestnikom znaleźć i urządzić wybrane „cztery kąty” w ramach ustalonego budżetu.

PREMIERA: PAŹDZIERNIK

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

HGTV to nie tylko polskie programy, ale także zagraniczne - wszystko po to, byście mieli rozeznanie w trendach, które panują w innych krajach. Inspiracji nigdy za wiele, prawda? Dlatego też jesienią na naszej antenie zobaczycie aż 6 zupełnie nowych programów prosto z USA: "Ocalić Detroit", "Ogród kontra dom", "Przeprowadzka czy remont", "Remont bez demolki", "Stary-nowy dom" i "Trzy pomysły, jeden remont".

Ta jesień będzie pełna pomysłów!

podziel się: