Mirella i Marcin z "Pary w remont" o trendach i mieszkaniowych potrzebach Polaków

Para w remont: Mirella i Marcin Kępczyńscy
Para w remont: Mirella i Marcin Kępczyńscy
Źródło: Bartosz Krupa
Na Pre-Opening Online 4 Design Days odbywających się online w dniach 28-29 stycznia pojawią się Mirella i Marcin Kępczyńscy z programu "Para w remont".

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie poświęcone designowi i architekturze, tradycyjnie odbywające się w styczniu. W tym roku, ze względu na trwającą pandemię, targi przeniesiono na maj, a w dniach 28-29 stycznia odbędzie się wydarzenie online, pod nazwą Pre-Opening.

- W gronie znakomitych architektów, projektantów, największych inwestorów działających na rynku nieruchomości oraz producentów i dostawców wyposażenia do wnętrz komercyjnych i mieszkaniowych będziemy szukać odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące architektury, designu i nieruchomości. Szerokie dotarcie zapewnią transmisje i retransmisje debat - czytamy na stronie wydarzenia.

W 2020 i w 2019 roku podczas 4 Design Days mogliście spotkać się z naszymi prowadzącymi (zobaczcie relację z ubiegłego roku i sprzed 2 lat). W tym roku wśród prelegentów Pre-Opening Online pojawią się Mirella i Marcin Kępczyńscy, prowadzący na naszej antenie program "Para w remont". Poprowadzą dyskusję pt. "Mieszkania. TrendWatch", w trakcie której opowiedzą, jak zmieniły się mieszkaniowe potrzeby Polaków, co jest nowym must-have, a co odeszło do lamusa i jakie nowe wyzwania stoją obecnie przez architektami wnętrz.

Jeśli chcecie wziąć udział w panelu online musicie się zarejestrować. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się: