Pełna inspiracji jesień 2022 w HGTV!

Żyjemy w stresujących czasach. Warto oderwać się na chwilę i zajrzeć do HGTV. To tu można znaleźć piękne i kojące zielone ogrody, spektakularne metamorfozy wnętrz czy niesamowite domy w różnych rejonach świata. HGTV to także nieoceniona dawka inspiracji i eksperckich porad dla wszystkich tych, którzy chcą coś zmienić w swoich mieszkaniach czy domach. Kreatywnie i bez stresu!

Jesienią w HGTV wielkie święto! Program „Nowa Maja w ogrodzie” obchodzi 18. urodziny! Maja Popielarska już od wielu lat pokazuje widzom najpiękniejsze i najbardziej interesujące przestrzenie zielone w kraju i za granicą. Dziennikarka wie prawie wszystko o roślinach rosnących w ogrodach i na balkonach. Już od osiemnastu lat inspiruje widzów i namawia ich do gry w zielone.
Nowa Maja w ogrodzie | Maja Popielarska
Remont potrafi być stresujący. Kto próbował, ten wie. Najpierw pod wpływem chwili kupujemy jakąś nieruchomość i z łatwością wyobrażamy sobie jej spektakularną metamorfozę. Potem zwykle nie jest już tak różowo i zastanawiamy się „Jak mogliśmy kupić ten dom?”. W takiej sytuacji najlepiej wezwać na ratunek mieszkającą w San Antonio projektantkę i renowatorkę wnętrz – Kim Wolfe. Ekspertka HGTV w każdym miejscu potrafi znaleźć potencjał i z sukcesem go wykorzystać. Dzięki jej umiejętnościom, bezosobowa przestrzeń może zamienić się w dom, który pokochają jego właściciele.
CLSX100_ConstructionPortraits_210910_0007
Gorzej, jeśli pary kompletnie nie zgadzają się co do wystroju swojego wspólnego lokum. Ona lubi styl industrialny. On chciałaby mieć w domu meble w stylu barokowym. Jak w takich przypadkach osiągnąć „Stylowy kompromis” najlepiej wie zespół projektowy Christina Valencia i Kele Dobrinski. Łączą i dobierają style tak, aby stworzyć idealny projekt, który zaspokoi wyjątkowe gusta wszystkich mieszkańców. Dzięki ich nietuzinkowym pomysłom, powstają oryginalne koncepcje wnętrzarskie, będące czymś więcej niż tylko kreatywnym kompromisem. To prawdziwa sztuka łączenia elementów w zupełnie nowy styl. Ich projekty są niepowtarzalne i bardzo oryginalne. To nieocenione źródło inspiracji dla wszystkich widzów.
BIMM103_DSC00015.JPG