Pełna zieleni i inspiracji wiosna w HGTV. Sprawdźcie, co dla was mamy!

Wiosna 2022 w HGTV
Wiosna 2022 w HGTV
HGTV Home & Garden ma już 5 lat! Przez ten czas pokazaliśmy na antenie ponad 900 odcinków premierowych polskich produkcji, setki remontów i metamorfoz ogrodowych. Widzowie spędzili już z nami ponad 43.000 godzin!

W ofercie HGTV dominują programy o tematyce wnętrzarskiej i ogrodowej. Spektakularne metamorfozy wnętrz, magiczne ogrody, zaskakujące remonty czy wyjątkowe nieruchomości na całym świecie – to właśnie widzowie HGTV kochają najbardziej. Kanał regularnie inspiruje ich do pozytywnych zmian w swoim otoczeniu, podpowiadając liczne praktyczne rozwiązania i zdradzając nietuzinkowe patenty przydatne w każdym domu.

W HGTV programy tworzą eksperci, którzy dzielą się z widzami swoją wiedzą i pasją. Zdecydowaną rekordzistką jest Maja Popielarska, której program „Nowa Maja w ogrodzie” obchodzi w tym roku 18. urodziny! Wiosną widzowie będą mogli zobaczyć kolejne, nowe odcinki tej kultowej produkcji.

Na szczęście nadchodzi już czas, kiedy wszyscy ogrodowi maniacy zabiorą się do pracy. Inspiracji na pewno dostarczy im Dominik Strzelec, który już po raz kolejny urządzi „Polowanie na ogród”. On i jego ekipa żadnej pracy się nie boją. Nawet betonową pustynię potrafią przeobrazić w zieloną strefę relaksu. Kroku dotrzymują im Izabela Szarmach i Olga Piórkowska, prowadzące program „Wymarzone ogrody”. Nieważne czy mają do czynienia z małym ogródkiem przy bloku, czy rozległą przestrzenią – ten duet zawsze potrafi wyczarować prawdziwe zielone cuda.

Nie znamy chyba nikogo, kto nie marzy o szybkiej „Weekendowej metamorfozie” w swoim domu. W HGTV jest tylko jeden taki ekspert od akcji specjalnych, który w tak krótkim czasie potrafi odmienić każde pomieszczenie. Krzysztof Miruć po raz kolejny przygotuje metamorfozy – niespodzianki dla bohaterów swojego programu. Wiosna to idealny czas na zmiany!

podziel się: