Prezenty DIY na Dzień Matki. Stwórz coś oryginalnego z prowadzącymi HGTV!

Prezenty DIY na Dzień Matki
Lampion z ramek na zdjęcia DIY. Bardzo osobisty świecznik niekoniecznie na prezent
Przypominamy! 26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki! I właśnie dlatego, na kilka dni przed tym ważnym świętem, zebrałyśmy dla Was kilka pomysłów na własnoręcznie wykonane prezenty. Nasi prowadzący potrafią zainspirować do stworzenia czegoś naprawdę oryginalnego. A być może nawet czegoś, co spodobałoby się Waszej mamie.

26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. W dzieciństwie z tej okazji przygotowywaliśmy dla naszych mam laurki. Rysowaliśmy, malowaliśmy, wyklejaliśmy najpiękniejsze obrazki, pisaliśmy proste dedykacje czy wiersze. I choć z biegiem czasu nie raz się tego wstydzimy, a dawne dzieła sztuki przypominają nam bohomazy, nasze mamy nadal je trzymają i wzruszają się na ich widok. Dla nich własnoręcznie wykonane prezenty mają ogromną wartość sentymentalną.

Dlaczego więc nie wykorzystać obecnej sytuacji i tego, że spędzamy w domu więcej czasu i ponownie nie zrobić czegoś własnoręcznie? Tylko tym razem czegoś nieco bardziej użytecznego i czegoś, czego nie będziemy się wstydzić po latach?

Niech brak pomysłu nie będzie dla Was wymówką, podobnie jak brak umiejętności manualnych. Z naszymi prowadzącymi na pewno sobie poradzicie. Jimi Ogden („Rzeczy Od-Nowa”), Dorota Szelągowska („Dorota inspiruje”) oraz Darek Wardziak („Darek Solo”) w swoich programach nie raz przedstawiali swoje pomysły na oryginalne i piękne upominki. Przedstawiali jak je wykonać krok po kroku.

Jako, że do tegorocznego Dnia Matki jeszcze prawie tydzień, wymówką nie może być również brak czasu. Zebrałyśmy kilka pomysłów, których wykonanie nie zajmie Wam więcej niż kilka godzin. A dla radości w oczach mamy na pewno warto poświęcić chwilę lub dwie.

Pomysły na prezenty na Dzień Matki od naszych prowadzących:

podziel się: