Spędź wolny czwartek z Dorotą Szelągowską i Mają Popielarską!

Dorota Szelągowska i Maja Popielarska
Maraton programu "Dorota inspiruje"
Wolny od pracy czwartek 11 czerwca warto spędzić z nami, bo tego dnia zapraszamy Was na dwa maratony z Waszymi ulubionymi prowadzącymi!

O 9:00 zapraszamy na "Poranek z Mają w ogrodzie", czyli aż 6 odcinków najdłużej emitowanego w Polsce programu o ogrodach! Maja Popielarska pokaże Wam tego dnia ogród przy dworku nad Wkrą, ogród przy skansenie w mazowieckiej wsi Sikory, ogród z kolekcją roślin tropikalnych i wolierą z egzotycznymi ptakami, typowo użytkowy ogród z piwnicą i altaną wyposażoną nawet w telewizor oraz ogród sentymentalny. O 11:25 natomiast zapraszamy na prapremierę odcinka z najnowszej, 4 serii "Nowej Mai w ogrodzie", w którym nasza prowadząca zabierze Was do Siruwii - ogrodu japońskiego w Karkonoszach. To miejsce naprawdę robi wrażenie!

Zachęcamy do spędzenia poranka i przedpołudnia z Mają Popielarską, a popołudniu zapraszamy na maraton programu "Dorota inspiruje"! W 3. sezonie Dorota Szelągowska i jej ekipa zmienili 7 mieszkań i wszystkie te remonty będziecie mogli prześledzić na naszej antenie jeszcze raz właśnie w czwartek! Zobaczycie m.in. 22-metrowe mieszkanie, w którym w jednym pokoju trzeba zmieścić sypialnię, jadalnię i pokój do pracy. Dorota spróbuje także pogodzić odmienne interesy czteroosobowej wybuchowej rodzinki, urządzając jedno wspólne pomieszczenie dla dwójki dzieci. Weźmie też na tapet niedużą, zniszczoną łazienkę mamy i córki oraz pomoże rodzinie, którą, mimo wielkiego zaangażowania, ogrom prac remontowych po prostu przerósł. Maraton programu "Dorota inspiruje" potrwa od godz. 12:00 aż do 19:00.

Poranek z Mają w ogrodzie

Poranek z Mają w ogrodzie

podziel się: