Przywitaj wiosnę z HGTV!

Wiosenny weekend w HGTV: Olga Piórkowska, Iza Szamrach, Dominik Strzelec, Maja Popielarska
Wiosenny weekend w HGTV: Olga Piórkowska, Iza Szamrach, Dominik Strzelec, Maja Popielarska
20 i 21 marca zapraszamy na wiosenny weekend z ogrodniczymi programami HGTV: "Wymarzone ogrody", "Polowanie na ogród" i "Nowa Maja w ogrodzie".

Choć zima wciąż jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa, to nie zmienia to faktu, że zbliża się nadejście kalendarzowej wiosny. Z tej okazji zapraszamy Was na cały weekend z ogrodowymi programami HGTV. Liczymy na to, że taka ilość zieleni i kwiatów przywoła prawdziwą wiosnę!

Na wiosenny weekend w HGTV zapraszamy Was w dniach 20-21 marca. W sobotę zaczynamy o 10:30 dwoma odcinkami programu „Wymarzone ogrody” z Olgą Piórkowską i Izabelą Szarmach. Siostry pomogą dwóm parom z małymi dziećmi w zagospodarowaniu ich przydomowych ogródków tak, by były dopasowane do potrzeb wszystkich członków rodziny. Od 11:30 do 13:30 będziecie mogli zobaczyć Dominika Strzelca, który w „Polowaniu na ogród” zmienia zaniedbane ogródki i tarasy w funkcjonalne i przytulne miejsca do relaksu.

Na kolejną porcję zielonych inspiracji zapraszamy Was w niedzielę. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zaczniemy premierowymi odcinkami „Nowej Mai w ogrodzie” (9:20) i „Akademii ogrodnika”. Po premierze kolejnego epizodu „Polowania na ogród” (10:30) pokażemy trzy inne odcinki programu Dominika Strzelca, a potem zaprosimy Was na następne spotkanie z prowadzącymi „Wymarzone ogrody”.

Ten weekend to nie tylko ogrodowe inspiracje i patenty na aranżacje ogródków, tarasów i balkonów, ale też spora dawka pozytywnej energii i projektów pełnych soczystej zieleni, na którą tak wszyscy tęsknimy. Spędźcie go z nami!

podziel się: