Rodzina Napier w powiększonym składzie w trzecim sezonie "Moje miasto, mój dom"

Rodzina Napier
Poznajcie "Moje miasto, moje dom"

"Moje miasto, mój dom" to program, w którym małżeństwo Napier: Ben i Erin remontują domy w swoim rodzinnym mieście. Para pomaga kolejnym rodzinom znaleźć odpowiednią posesję, a później uwzględniając ich potrzeby, remontuje dom tak, aby zachować w nim jak najwięcej wyjątkowych detali.

Pierwszy sezon programu polscy widzowie HGTV mogli obejrzeć jesienią 2017 roku (teraz emitujemy powtórki). W Stanach Zjednoczonych właśnie trwa emisja drugiego sezonu, a kilka dni temu została podjęta decyzja o realizacji trzeciego!

Ben i Erin podczas nagrań nowych odcinków będą musieli pogodzić pracę z opieką nad córeczką, która przyszła na świat 3 lutego (to tylko cztery dni przed narodzinami córeczki Doroty Szelągowskiej! >). Malutka Helen jest pierwszym dzieckiem pary, a jej urocze zdjęcia już podbijają internet. Erin, w przeciwieństwie do Doroty, która stara się strzec swojej prywatności, nie ukrywa twarzy dziecka przed fanami, którzy zachwycają się kolejnymi zdjęciami maleństwa. A trzeba przyznać, że Helen jest naprawdę śliczna :)

Rodzina Napier
Erin i Helen
Erin i Helen
Helen, córka Bena i Erin
Rodzina Napier
+1
Zobacz galerię

Rodzina Napier

podziel się: