Ruszyły nagrania 2. sezonu programu "Nieoczywiste miejsca"

Nieoczywiste miejsca
Nieoczywiste miejsca
Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu programu "Nieoczywiste miejsca". Jego prowadząca Katarzyna Jaroszyńska ponownie wyjechała w Polskę, by pokazać najciekawsze budynki mieszkalne w kraju.

Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" jesienią zadebiutowała na antenie HGTV ze swoim nowym programem "Nieoczywiste miejsca". Zabrała nas w podróż po całej Polsce. Przystankami podczas tej niezwykłej wyprawy były wyjątkowe domy, zwykłych Polaków, takich jak my. Właściciele opowiedzieli o swoich pomysłach oraz stworzonych przez siebie przestrzeniach. Przybliżyli historię powstania tych miejsc, zamysł który im przy tym towarzyszył, a także udowodnili, że do stworzenia wyjątkowego domu, niepotrzebna jest fortuna. Ważniejszy jest patent oraz ładne otoczenie.

Ten format pokochaliście tak bardzo, że Katarzyna Jaroszyńska ponownie zdecydowała się na taką wycieczkę. Wraz ze swoją zgraną ekipą wystartowała dzisiaj, o czym poinformowała na swoim Instagramie. Z entuzjazmem opowiedziała, że w najbliższym czasie zobaczy cudowne miejsca, o których będzie mogła nam opowiedzieć w 2. sezonie swojego programu "Nieoczywiste miejsca". Premiera na naszej antenie już tej jesieni! A przygotowania do niej będziecie mogli oglądać również na naszym profilu na Instagramie!

podziel się: