Ruszyły zdjęcia programu "Nieoczywiste miejsca". Katarzyna Jaroszyńska dotarła na Hel

Katarzyna Jaroszyńska na planie "Nieoczywistych miejsc"
Katarzyna Jaroszyńska na planie "Nieoczywistych miejsc"
Rozpoczęto nagrania nowego programu HGTV "Nieoczywiste miejsca". W poszukiwaniu wyjątkowych domów oraz ich właścicieli prowadząca ten nowy format Katarzyna Jaroszyńska wyruszyła na Hel.

"Nieoczywiste miejsca” to jeden z dwóch całkiem nowych polskich programów, które jesienią pojawią się na antenie HGTV. Jego prowadząca, znana m.in. z programu „Dzień Dobry TVN” dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska, zabierze nas w podróż po całej Polsce. Przystankami podczas tej niezwykłej wyprawy będą wyjątkowe domy, zwykłych Polaków, takich jak my. Właściciele opowiedzą o swoich pomysłach oraz stworzonych przez siebie przestrzeniach. Przybliżą historię powstania tych miejsc, zamysł który im przy tym towarzyszył, a także udowodnią, że do stworzenia wyjątkowego domu, niepotrzebna jest fortuna. Ważniejszy jest patent oraz ładne otoczenie.

Takie jak np. Półwysep Helski, gdzie właśnie przebywa Katarzyna Jaroszyńska. To właśnie ten otoczony zewsząd wodą kawałek ziemi jest miejscem kręcenia pierwszego odcinka programu „Niezwykłe miejsca”. Nagrania wystartowały w niedzielę i od tej pory praca na planie wre, o czym za pomocą Instagrama poinformowała sama prowadząca. Uchyliła także rąbka tajemnicy na temat tego, jakie miejsce odwiedziła. – Zaczynamy od życia na kempingu – napisała.

Przyznała też, że Chałupy, gdzie trwają zdjęcia programu, zachwyciły ja swoim urokiem. – Hel jak zawsze niepowtarzalny i urokliwy. Z każdą kolejną wizytą przekonuję się do pomysłu, żeby spędzić tu kiedyś choć część wakacji – dodała.

Podczas urlopu z pewnością miałaby więcej czasu na zwiedzanie, bo teraz intensywna praca uniemożliwia wycieczki. Być może uda jej się wyskoczyć za rok, w najbliższym czasie raczej nie będzie miała na to chwili. Przed nią pracowite tygodnie, podczas których zaprezentuje nam najciekawsze mikrodomy z prefabrykatów, przyczepy, domki holenderskie, barki i siedliska z kontenerów w całym kraju.

Efekty na naszym kanale już jesienią! A to, co się dzieje na planie zdjęciowym, możecie śledzić na naszym Instagramie!

podziel się: