Dorota Szelągowska zdobyła Telekamerę w kategorii Osobowość Telewizyjna!

Dorota Szelągowska z Telekamerą Tele Tygodnia
Telekamera zwieńczeniem drogi zawodowej Doroty Szelągowskiej

Wieczorem 25 lutego odbyła się uroczysta gala rozdania Telekamer "Tele Tygodnia" - najbardziej prestiżowych w Polsce nagród w branży telewizyjnej. W kategorii Osobowość Telewizyjna zwyciężyła Dorota Szelągowska!

"Najpierw nas urządzała, potem inspirowała. Potrafi też zrobić rewolucję! Gwiazda TVN błyskawicznie wymyśla kolejne aranżacje pomieszczeń. A potem zwykłe cztery ściany stają się przytulnym domem, do którego chce się wracać" - czytamy w uzasadnieniu jej nominacji. A nominowani poza nią do tego tytułu byli m.in. Katarzyna Dowbor i Karol Strasburger. Najwięcej głosów widzów i internautów otrzymała jednak Dorota Szelągowska, prowadząca w HGTV programy "Domowe rewolucje" i "Dorota inspiruje".

Dorota Szelągowska karierę telewizyjną zaczynała w wieku 18 lat - wygrała casting i została jedną z prowadzących program TVP dla młodzieży "Rower Błażeja". Po krótkiej przerwie spowodowanej narodzinami syna zaczęła prowadzić program "Pytanie na śniadanie". Potem na pewien czas odeszła z telewizji i poświęciła się projektowaniu wnętrz. Współpracowała z "Dzień Dobry TVN" - tam została zauważona i dostała własny program w TVN Style "Dorota was urządzi". Widzowie pokochali ją i jej metamorfozy, a jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Prowadziła "Polowanie na mieszkanie", "Polowanie na kuchnie", "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej", a od 17 marca będzie można ją oglądać w drugim sezonie "Dorota inspiruje".

Dorota Szelągowska na gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2019
Na galę rozdania Telekamer Teletygodnia Dorotę uczesał znany fryzjer Maciej Maniewski.
Dorota nie przepada za takimi wyjściami, ale dzielnie pozowała tłumnie zgromadzonym przed tzw. ścianką fotoreporterom.
W tym roku głosować można było smsami i poprzez stronę internetową.
Choć Dorota ANI RAZU nie zachęciła w mediach społecznościowych swoich fanów do oddania głosów na nią, widzowie zdecydowali, że to do niej trafi statuetka.
+1
Zobacz galerię

Dorota Szelągowska na gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2019

podziel się: