"Weekendowa metamorfoza": salonik w stylu boho

Weekendowa metamorfoza: Krzysztof Miruć w salonie Kamy
"Weekendowa metamorfoza": magiczny świat w stylu boho w mieszkaniu Kamy
W 6. odcinku 2. sezonu "Weekendowej metamorfozy" Krzysztof Miruć w tajemnicy przed Kamą, na prośbę jej wujka Pawła wyremontował jej salon. Postawił na styl... boho.

Nudny, bez stylu, nieco pusty - taki był salon Kamy, przedszkolanki, które pasją jest muzyka, przed "Weekendową metamorfozą". To wnętrze zupełnie nie pasowało do jej barwnej osobowości! Kobieta sama nie potrafiła jednak urządzić pokoju tak, by oddawał jej charakter. Z pomocą ruszył jej więc ukochany wujek i zgłosił salon do "Weekendowej metamorfozy". Pokój w 3 dni, w tajemnicy przed Kamą, miał zmienić się nie do poznania!

Paweł zdradził Krzysztofowi Miruciowi, że jego bratanica jest miłośniczką stylu boho. Nasz architekt zaprojektował więc przytulne i funkcjonalne wnętrze w tym właśnie stylu. Wykorzystał wszystkie atuty mieszkania w starej kamienicy - oryginalny parkiet i cegłę odkrytą spod tynku, dodał do niego naturalne materiały, przytulne kolory, modne dodatki (makramy) i stworzył wyjątkowe wnętrze dla wyjątkowej kobiety! Jej reakcja na widok nowego salonu wskazuje, że trafił w punkt!

ZOBACZ TEŻ:

"Weekendowa metamorfoza": salonik w stylu boho
Wujek Kamy, właścicielki mieszkania remontowanego w 6. odcinku "Weekendowej metamorfozy", zdradził Krzysztofowi Miruciowi, że dziewczyna jest miłośniczką stylu boho. Nasz architekt zaprojektował więc przytulne i funkcjonalne wnętrze w tym właśnie stylu.
Krzysztof Miruć wykorzystał wszystkie atuty mieszkania w starej kamienicy - parkiet i cegłę na ścianie - i połączył je ze stylem boho.
Krzysztof znów posłuchał swojej intuicji i miał rację: pod tynkiem był ukryty prawdziwy skarb - ściana z cegły rozbiórkowej. Okazała się na tyle dekoracyjna, że Krzysztof zrezygnował z jej malowania na biało.
Na części ścian położono tapetę przypominającą obraz namalowany akwarelą. Widoczny na nim deseń - las - optycznie powiększa przestrzeń i idealnie pasuje do stylu boho.
+7
Zobacz galerię

"Weekendowa metamorfoza": salonik w stylu boho

Styl boho we wnętrzach - czym się charakteryzuje?

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK

podziel się: