Weź udział w konkursie i wygraj udział w spocie promocyjnym HGTV!

Konkurs HGTV
Weź udział w nowym spocie HGTV

Konkurs „Spędzaj czas z TVN" dla HGTV

Pamiętasz piosenkę "Wracam" zespołu Lasery, którą nuciła cała Polska i nasz teledysk do tego utworu? Już wkrótce planujemy premierę nowej piosenki i nowego spotu. Chcesz wziąć w nim udział? Mamy dla Ciebie konkurs z fantastyczną nagrodą – udziałem w spocie promocyjnym HGTV!

Nagraj film, realizujący ideę i hasło "Mój dom - moje miejsce". Film musi być w formacie mov, o orientacji poziomej, w jakości HD, ma trwać maksymalnie 2 minuty.

Dwadzieścia najciekawszych, najbardziej oryginalnych i kreatywnie realizujących hasło przewodnie filmów, które wybierze Jury znajdzie się w jesiennym spocie promocyjnym programu HGTV.

Filmy umieszczajcie w formularzu dostępnym poniżej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 września 2017.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu >

Regulamin

Dane osobowe osób zgłaszających się konkursu są przetwarzane przez TVN Media Sp z o. o. z siedzibą w Warszawie 02-952, ul. Wiertnicza 166 wyłącznie w celu i zakresie jakim zostały przez Użytkownika udostępnione, oraz zgodnie z udzielonymi przez Użytkownika dyspozycjami. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania oraz ma prawo wnieść pisemnie, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych a także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania jego danych, w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niepodanie niektórych zgodnie z Regulaminem uniemożliwi przesłanie zgłoszenia konkursowego za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

podziel się: