Małe domy wielki luz, czyli wielki maraton programów o minidomach

Mini dom
Wielki maraton: małe domy wielki luz
W sobotę 27 czerwca na antenie HGTV szykuje się wielki maraton programów o małych domach. Już o 11 startujemy z najlepszymi i najbardziej inspirującymi odcinkami Waszych ulubionych programów o minidomach: Odjazdowe minidomy, Minidomy w raju oraz Szaleństwo minidomów.

Małe jest piękne? Oczywiście, że tak. W przypadku minidomów nie można mieć żadnych wątpliwości, zwłaszcza jeżeli są to minidomy tworzone oraz remontowane przez naszych prowadzących. Po raz kolejny będziecie mieli okazję przekonać się o tym już w najbliższą sobotę. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tych maleńkich architektonicznych cudów.

Punktualnie o 11 rozpocznie się bowiem wielki maraton Waszych ulubionych programów o minidomach. Przygotujcie przekąski oraz notatniki (by w razie czego zapisać sobie jakąś szybką inspirację) i zasiądźcie przed telewizorami. Do 15 wyemitujemy aż osiem zupełnie różnych odcinków trzech nieco innych programów. Ich prowadzących łączy jedno: moc dobrych remontowych pomysłów oraz miłość do minidomów.

Nasz sobotni maraton rozpoczniemy od dwóch odcinków pogramu "Odjazdowe minidomy". Kamil i Marcin wraz z mamą Marzeną oraz kuzynami stolarzami spełnią marzenia o małych domkach zupełnie różnych, ale bardzo wymagających klientów. Najpierw zbudują minidom w stylu szwedzkim dla Edyty oraz Konrada, a później dokonają niemożliwego i na 22 metrach kwadratowych stworzą przestrzeń dla 5-osobowej rodziny: Marty, Tomka i ich trzech córek.

W samo południe wybierzemy się zagranicę i w pogoni za pięknymi oraz oryginalnymi minidomami przemierzymy cały świat. A wszystko za sprawą trzech odcinków programu "Minidomy w raju" i kolejnych trzech "Szaleństwo minidomów". Podczas tej niesamowitej podróży obejrzymy sześć zupełnie różnych miniaturowych domków, znajdujących się w sześciu zupełnie różnych miejscach, stworzonych przez ludzi o odmiennych gustach oraz niesamowitej kreatywności. Kto wie które z tych niesamowitych miejsc zainspiruje Was najbardziej? Jedno jest pewne, takiego maratonu nie może przegapić żaden miłośnik minidomów!

Pełen program maratonu „Małe domy wielki luz”:

11:00 – „Odjazdowe minidomy

11:30 – „Odjazdowe minidomy”

12:00 – „Minidomy w raju

12:30 – „Szaleństwo minidomów

13:00 – „Minidomy w raju”

13:30 – „Szaleństwo minidomów”

14:00 – „Minidomy w raju”

14:30 – „Szaleństwo minidomów”

podziel się: