Wiosną HGTV Home & Garden rozkwitnie!

Wymarzone ogrody
Wymarzone ogrody

7 stycznia minął rok od startu stacji HGTV Home & Garden. Przez 12 miesięcy zobaczyliście kilkanaście polskich programów. Czas na kolejne!

Wiosna to świetny czas na zmiany, porządki i metamorfozy. W swoim nowym programie Dorota Szelągowska pokaże, jak małym kosztem sprawić, żeby nasze wnętrza wyglądały jak nowe. W każdym odcinku "Dorota inspiruje" prowadząca przeprowadzi metamorfozę jednego pomieszczenia wybranego przez właścicieli mieszkania. I udowodni, że nie trzeba mieć do dyspozycji dużego budżetu, aby wnętrza nabrały zupełnie innego charakteru!

Wiosna nieodłącznie kojarzy nam się z odżywającą po zimie przyrodą, budzącą się do życia roślinnością i kolorowymi kwiatami. To wszystko zobaczycie w naszym nowym programie "Wymarzone ogrody"! Izabela Szarmach i Olga Piórkowska (na zdjęciu), prowadzące program, jak nikt inny, znają się na architekturze krajobrazu i doskonale wiedzą, jak stworzyć zaczarowany ogród nawet na małej powierzchni. Program będzie także skarbnica praktycznych i uniwersalnych porad dla wielbicieli przestrzeni zielonych.

Do prezentowania najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych ogrodów po zimowej przerwie wróci Maja Popielarska. W nowym sezonie "Nowej Mai w ogrodzie" zobaczycie ogrody nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Ich właściciele podzielą się z nią oryginalnymi pomysłami zagospodarowania tych zielonych zakątków oraz wyjawią jej sekrety uprawy najpiękniejszych roślin ze swoich zbiorów.

Już marcu z nowymi odcinkami swoich programów wrócą też Krzysztof Miruć i Darek Stolarz. W drugim sezonie "Zgłoś remont" widzowie zobaczą między innymi historię rodzeństwa, które musi zamienić się pokojami, oraz poznają Anię, która marzy o funkcjonalnej kuchni, żeby piec w niej cukiernicze cuda. A w nowych odcinkach "Darek solo" "Marlon Brando polskiej stolarki" kolejny raz udowodni, że jego kreatywność nie zna granic!

W nowym sezonie programu "House Hunters - Poszukiwacze domów" zabierzemy Was w podróż po Polsce w poszukiwaniu idealnych mieszkań. Czy agentom nieruchomości uda się sprostać często bardzo dużym wymaganiom klientów? Dowiecie się już w marcu!

Wiosną zobaczycie też ponownie na naszej antenie dwa, znane Wam już duety. Magda Tacik i Karol Paciorek znów pokażą Wam gadżety, na widok których zakrzykniecie "Musisz to mieć", a Sylwia Wilgatek-Wykuż i Małgosia Ziółkowska "Drugie życie mebli" dadzą starym, zniszczonym lub niemodnym szafom, krzesłom i stołom.

podziel się: