"Wymarzone ogrody": stworzony do relaksu oraz wspólnego gotowania ogród Marii oraz Jacka

"Wymarzone ogrody": hamak, zewnętrzna kuchnia i stół z krzesłami w ogrodzie Marii i Jacka
"Wymarzone ogrody": ogród z charakterem dla 4-osobowej rodziny. Tu aż chce się odpoczywać i gotować!
Ogród z charakterem, w którym mogłaby odpoczywać cała rodzina: rodzice oraz dwójka małych dzieci - przed takim zadaniem w 3. odcinku "Wymarzonych ogrodów" stanęły Izabela Szarmach oraz Olga Piórkowska. Po tym, co zobaczyliśmy w finale, nie mamy wątpliwości. Z tego zadania nasze projektantki wywiązały się znakomicie!

Gdy Izabela Szarmach oraz Olga Piórkowska po raz pierwszy pojawiły się w ogrodzie Marii i Jacka zastały tam rododenrony i wysokie trawy. Od razu postanowiły zostawić je na swoim miejscu, spełniając przy tym wszystkie życzenia bohaterów 3. odcinka 4. sezonu program "Wymarzone ogrody" Rodzice kilkuletnich dzieci zamarzyli sobie na swojej 45-metrowej działce osłonięte od słońca miejsce do wypoczynku oraz coś, co zainteresuję ich pociechy.

Efekty metamorfozy 3. odcinka "Wymarzonych ogrodów"
"Wymarzone ogrody": wygodny stół z krzesłami oraz hamak w ogrodzie Marii i Jacka
"Wymarzone ogrody": hamak, zewnętrzna kuchnia i stół z krzesłami w ogrodzie Marii i Jacka
"Wymarzone ogrody": widok na nowy taras Marii i Jacka
"Wymarzone ogrody": miejsce relaksu dla Marii i Jacka
+3
Zobacz galerię

Efekty metamorfozy 3. odcinka "Wymarzonych ogrodów"

Nasze projektantki spełniły wszystkie życzenia swoich zleceniodawców, a nawet więcej - stworzyły im kuchnię zewnętrzną, gdzie rodzina może wspólnie przygotowywać posiłki oraz własnoręcznie wykonany stolik, gdzie dzieci - Piotruś i Ewa będą mogły się bawić oraz rozwijać swoje przyrodnicze zainteresowania. A rodzice będą mogli obserwować ich siedząc w hamaku lub przy wygodnym stole.

podziel się: