Zagraniczne premiery w HGTV - sierpień 2022

Zagraniczne premiery HGTV
Zagraniczne premiery HGTV
Sierpień w HGTV będzie pełen zagranicznych premier! Na naszej antenie inspiracji dostarczą Wam m.in. Mike Holmes, Page Turner czy Kim Wolfe.

ZAGRANICZNE PREMIERY HGTV

Na tropie usterek

Z doświadczeniem budowlanym i szóstym zmysłem bezpieczeństwa, inspektor budowlany Joe Mazza nie pozwala nikomu wprowadzać się do posiadłości, której wcześniej nie sprawdzi. Wraz z projektantką Noel Gattsem Joe pomaga rodzinom znaleźć i wyremontować ich idealny – i całkowicie bezpieczny – nowy dom.

Postaw na ogród

CGXV_211120_JoeInCrawlspace_0028
CGXV_211120_JoeInCrawlspace_0028

Projektant, ogrodnik i budowniczy Joel Bird, eko ogrodniczka Poppy Okotcha i Bruce Kenneth stolarz i projektant mebli zajmujący się także upcyklingiem pomagają zrewolucjonizować przestrzeń na zewnątrz i zainspirować właścicieli ogródków do wyjścia z domów i spędzania więcej czasu wśród zieleni. Zobacz, jak nasi trzej eksperci przekształcają ogrody w rewolucyjne przestrzenie, pokazując, jak najlepiej wykorzystać to, co mamy pod ręką, w najbardziej zrównoważony sposób. W każdym odcinku zmieniają jeden ogród, udzielając fachowych porad i wskazówek.

Agentka do zadań specjalnych

Pośredniczka w obrocie nieruchomości, Page Turner, odpowiada na wezwania początkujących flippersów, którzy utknęli w swoim projekcie i tracą pieniądze. W zamian za partnerstwo i udział w zyskach, Page przyprowadzi własny zespół a nawet zainwestuje własne pieniądze aby pomóc im powrócić na dobre tory prowadzące do sukcesu. Nauczona swoim sukcesem, dzięki znajomości lokalnego rynku nieruchomości i dawce twardej miłości, Page jest gotowa udzielić swojej wiedzy żółtodziobom. Wszystko po toaby sprzedać nieruchomość za najwyższą cenę.

U mnie, u ciebie, u nas

YRTK_210525_DayOne_0003
YRTK_210525_DayOne_0003

Kiedy para podejmuje decyzję o wejściu na wyższy poziom znajomości i chce zamieszkać razem, jedną z ważnych rzeczy do rozważenia jest to, gdzie będą mieszkać? Czy jedno wprowadzi się do domu drugiego, czy przeprowadzą siędo zupełnie nowego domu? W programie “U mnie, u ciebie, u nas” potentat nieruchomości z Los Angeles, Reza Farahan i projektantka wnętrz Taylor Spellman, oferują swoją wiedzę, aby pomóc parom podjąć przemyślaną decyzję, który mogą wyremontować jeden z ich obecnych domów, aby oboje znaleźli w nim miejsce dla siebie lub połączyć budżety, aby kupić wspólnie dom. Spellman przedstawi parom wizualizacje, w jaki sposób mogą przekształcić swoje obecne przestrzenie, podczas gdy Farahan będzie kusił, pokazując nowe nieruchomości.

Rodzinny remont

Mike Holmes od ponad 20 lat robi remonty i jest w tym naprawdę świetny. Jednak teraz jego biznes staje się sprawą rodzinną. Wspólnie z synem Michaelem który potrafi zbudować dosłownie wszystko i córką Sherry, która ma rękę do drobnych prac remontowych i świetne wyczucie designu łączą siły, aby ratować właścicieli domów przed nieudanymi pracami budowlanymi i zmęczeniem przy renowacji.

Jak mogliśmy kupić ten dom?

TTEV_11
TTEV_11

Mieszkająca w San Antonio projektantka i renowatorka wnętrz Kim Wolfe przybywa na ratunek właścicielom, którzy nie są pewni czy dobrze zrobili kupując swoje domy. Kupowali je z jakiegoś powodu ale teraz, nie są pewni czy naprawdę podoba im się ich dom. Kim wykorzysta swoje umiejętności eksperckie, aby zmienić bezosobowe przestrzenie i sprawić, że ich właściciele mieli mnóstwo argumentów za co kochają swoje domy.

Stylowy kompromis

CLSX100_ConstructionPortraits_210910_0027_V1_JM_HiRes_retouched
CLSX100_ConstructionPortraits_210910_0027_V1_JM_HiRes_retouched

Zespół projektowy Christina Valencia i Kele Dobrinski pomagają parom, które mają drastycznie różne preferencje projektowe dotyczące własnego domu. Łączą i dobierają style, aby stworzyć idealny projekt, który zaspokoi wyjątkowe gusta mieszkańców. Christina i Kele przemyślanie mieszają przeciwstawne style irozbieżne pomysły właścicieli, aby stworzyć oryginalną koncepcję mash-up, która jest czymś więcej niż tylko kreatywnym kompromisem ale prawdziwą sztuką łączenia elementów, w zupełnie nowy styl, który idealnie pasuje do właścicieli domów.

BIMM104_DSC08788
BIMM104_DSC08788
podziel się: