"Domowe rewolucje" w trzecim mieszkaniu

Dorota Szelągowska w mieszkaniu z 3
Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie "najgorszemu bohaterowi" "Domowych rewolucji"

W trzecim odcinku "Domowych rewolucji" Dorota Szelągowska i jej ekipa wyremontowali mieszkanie Anetty i Przemka. Wnętrza nosiły jeszcze ślady poprzednich właścicieli, bo małżeństwo nie mogło się dogadać, co do koncepcji nowego wnętrza. Remont pozostawili więc Dorocie, choć Przemek nie do końca był zadowolony, że nie będzie miał nad jego przebiegiem kontroli...

Nasza prowadząca na podstawie kilku wskazówek, które uzyskała od Anetty i dwóch córek pary - Michasi i Kingi, przygotowała projekt łączący białą bazę z intensywnymi kolorami. Otworzyła kuchnię na salon i przedpokój, dzięki czemu centralna część mieszkania wydaje się większa.

Przesunięta ściana w sypialni pozwoliła na umieszczenie w niej dużej garderoby, której wcześniej tam brakowało. W pokoju dziewczynek stanęło wymarzone piętrowe łóżko i "biureczka z lampeczkami".

Biała łazienka z oryginalnymi kaflami na podłodze przez rezygnację z wanny na rzecz prysznica stała się bardziej funkcjonalna.

Zobaczcie zdjęcia z tego mieszkania!

"Domowe rewolucje" w trzecim mieszkaniu
Dzięki wyburzeniu części ściany kuchnia została otwarta na salon.
Anetta bardzo lubi kolory, więc nie zabrakło ich w salonie i kuchni. Granatowa ściana z telewizorem koresponduje z roletą w kuchni.
Ciemnozielona mozaika na ścianie przy kuchence i pomarańczowy taboret ożywiają wnętrze, zabudowane białymi, klasycznymi meblami.
Z kuchni jest teraz widok na salon i kącik jadalniany.
+28
Zobacz galerię

"Domowe rewolucje" w trzecim mieszkaniu

podziel się: