Zobacz wnętrze mieszkania z naszego wiosennego spotu!

IMG_4705
Zobacz nowy spot HGTV na wiosnę!

Mieszkanie, które możecie zobaczyć w naszym nowym spocie jest na tyle ciekawe, że postanowiliśmy podzielić się z Wami jego zdjęciami oraz szczegółami aranżacji pomieszczeń. Może któryś z pomysłów wykorzystacie w swoim mieszkaniu...? :)

Wnętrze ze spotu HGTV na wiosnę 2018
Charakter tego mieszkania dostrzegamy już przy wejściu - ściana z grafikami dostrzegalna z wąskiego, ale funkcjonalnego przedpokoju, wita gości jeszcze zanim przekroczą próg pierwszego pomieszczenia.
Wszystkie grafiki zawieszone na ścianie są monochromatyczne, w większości czarne, co nawiązuje do obecnej we wnętrzu metaloplastyki. Umieszczenie ich w ramach koloru naturalnego drewna znacznie ociepliło ścienną kompozycję.
Mieszkanie jest pełne roślin, ziół i kwiatów, od kaktusów po forsycje. Prawdziwe rośliny współgrają z grafikami o roślinnych motywach.
Zielnik, zdobiący okno w kuchni, został uszyty z mocnej bawełny z czarno-białym nadrukiem, nawiązującym do czerni i bieli, obecnych we wnętrzu. Trzeba pamiętać o umieszczeniu doniczek z ziołami w nieco większych osłonkach. W ten sposób unikniemy powodzi przy podlewaniu, a zioła będą dłużej cieszyć oko.
+3
Zobacz galerię

Wnętrze ze spotu HGTV na wiosnę 2018

podziel się: