Grzejnik łazienkowy elektryczny z termostatem – opinie. Który wybrać?

Grzejnik łazienkowy elektryczny z termostatem
Grzejnik łazienkowy elektryczny z termostatem
Grzejnik to nieodzowny element każdej łazienki. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele, a także kolory i producenci. Bez rzetelnego przeglądu, fachowej wiedzy trudno zdecydować, który grzejnik będzie najlepiej komponować się z łazienką i dostarczać wystarczającą ilość ciepła. Wielu producentów posiada w swojej ofercie grzejniki elektryczne z termostatem. Zastanawiacie się, który wybrać? Oto kilka modeli wskazanych przez użytkowników. Sprawdźmy, jakie mają opinie i czy wśród nich znajdzie się produkt do Waszego wnętrza!

Elektryczny grzejnik łazienkowy z lustrem Touch Visio

Jest to bardzo nowocześnie wyglądający grzejnik, który oprócz swojej podstawowej funkcji grzania, ma także nietypową funkcjonalność. Jego przednia część to lustro, w którym można się przejrzeć i przygotować do codziennego wyjścia. Na dole grzejnika znajduje się idealnie zintegrowany z całością reling, na którym można zawiesić ręczniki, a pod nim także bardzo dyskretnie zamontowane dodatkowe haczyki.

Grzejnik elektryczny łazienkowy sterowany jest za pomocą przycisków dotykowych w górnej części lustra. Model wyposażony jest w bardzo praktyczny czujnik ruchu, jeśli zatem nie wyczuwa obecności osoby, sam przestawia się na funkcję Eco. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoszczędzić sporą ilość energii. Jeśli natomiast wyczuwa obecność, ruch osoby w pobliżu, nagrzewa pomieszczenie do komfortowej temperatury. Grzejnik posiada również czujnik otwartego okna oraz zabezpieczenie przeciw porażeniu prądem. Kaloryfer montujemy do ściany, waży on zaledwie 2 kg. W opinii użytkowników to bardzo komfortowy i nowocześnie prezentujący się grzejnik. Jego praktyczne wykorzystanie z pewnością będzie pozytywnie odczuwane podczas przeliczania rachunków za prąd.

Grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym-Windy 2B

To również bardzo nowoczesny i minimalistyczny w swoim wyglądzie grzejnik elektryczny z termostatem. Posiada elegancki panel, sterowany dotykowo z prawej strony. Podobnie, jak poprzednik pozwala nam zaoszczędzić energię elektryczną, ponieważ również jest wyposażony w czujnik ruchu. Wykrywa on obecność osoby w pomieszczeniu lub jej brak. Po 10 minutach samodzielnie przestawia się na funkcje Eco. Produkt posiada ponadto filtr pyłowy, który zapewnia czystą cyrkulację powietrza, dzięki niemu nie ma też obawy, że urządzenie zostanie poddane przegrzaniu. Grzejnik posiada zabezpieczenie IP 24 oraz podwójne zabezpieczenie przed niebezpieczeństwem porażenia prądem elektrycznym. Klienci zwracają w tym modelu uwagę na oszczędność poboru energii oraz funkcję Eco, która włącza się samodzielnie. To bardzo ważne, przy modelach elektrycznych grzejników, które z góry uważa się za droższe w eksploatacji.

Elektryczny grzejnik łazienkowy FOLIO

Jeśli nie chcesz wydać na grzejnik elektryczny zbyt dużo to zatrzymaj się na chwilę przy tym właśnie modelu. W opinii klientów, model jest wyjątkowo tani, a skuteczny w działaniu i dość ekologiczny w eksploatacji. Jest to biały, nieduży grzejnik elektryczny z termostatem, który posiada reling na ręczniki oraz zamontowane do niego haczyki. Malutka dioda z lewej strony wskazuje pracę grzejnika, a dzięki timerowi możemy ogrzewać łazienkę właśnie wtedy, kiedy tego potrzebujemy.

W opinii klientów przy wyborze grzejnika elektrycznego z termostatem ogromne znaczenie ma eksploatację urządzenia. Grzejnik powinien być energooszczędny oraz dość tani, a przede wszystkim także wytrzymały. Opinie klientów świadczą również o dużym przywiązaniu do nowoczesnej formy i ciekawej kolorystyki.

podziel się: