Inspiracje ze "Zgłoś remont": elegancka sypialnia i salon współgrający z kuchnią

Bardzo długi półwysep kuchenny Krzysztof wykorzystał na postawienie metalowego parawanu wykonanego przez Mateusza. Za nim w części salonowej stanęła kanapa.
Kuchnia z salonem
W 2. odcinku 6. sezonu "Zgłoś remont" Krzysztof Miruć zajął się niewykończonym mieszkaniem Dominiki i Mateusza. Zobaczcie, jak je zmienił!

W mieszkaniu Dominiki i Mateusza wykończona była jedynie kuchnia i łazienka. Mimo to para w nim mieszkała, nie mając nawet łóżka ani kanapy! O pomoc w zaprojektowaniu salonu i sypialni narzeczeni poprosili Krzysztofa Mirucia. Zaproponował im projekt w stylu glamour, obejmujący także lifting kuchni tak, by pasowała do połączonego z nią salonu.

Pusty salon zamienił się w ciepłe, pełne elegancji wnętrze, które już od wejścia zaprasza do odpoczynku i wyciszenia. Ten pokój pierwotnie tworzył jedną całość z kuchnią, ale bardzo długi półwysep wymyślony przez Mateusza Krzysztof Miruć wykorzystał na postawienie metalowego parawanu wykonanego na zamówienie. Teraz optycznie salon tworzy odrębną część, choć ażur parawanu sprawia, że wnętrze wydaje się większe.

Biała, zimna kuchnia, również zyskała charakter i pazur. Metalowa mozaika położona między szafkami sprawiła, że kuchnia bardziej pasuje do stylu glamour panującego w reszcie mieszkania.

Pozbawiony mebli, zastawiony pudłami pokoik, stał się sypialnią z prawdziwego zdarzenia, zachęcającą do skorzystania z wygodnego łóżka. Panele tapicerowane tworzące zagłówek i czarno-biała pościel dodają wnętrzu klasy. Praktycznym, ale i eleganckim rozwiązaniem są szafki nocne i lampki. W tym niedużym pomieszczeniu znalazło się też miejsce na przesuwną szafę.

Zobaczcie, jak mieszkanie Dominiki i Mateusza wygląda po metamorfozie!

"Zgłoś remont": mieszkanie Dominiki i Mateusza po metamorfozie
Kuchnia była jedynym - obok łazienki - wykończonym pomieszczeniem w mieszkaniu Dominiki i Mateusza. Brakowało jej jednak charakteru. Krzysztof dodał go jej za pomocą oryginalnej mozaiki.
Oryginalna mozaika dodała nudnej i sterylnej kuchni charakteru. Sprawiła też, że współgra ona z salonem w stylu glamour.
Bardzo długi półwysep kuchenny Krzysztof wykorzystał na postawienie metalowego parawanu wykonanego przez Mateusza. Za nim w części salonowej stanęła kanapa.
Kanapa w głębokim granatowym kolorze z poduszkami nawiązującymi do dywanu oraz stolik kawowy stworzyły razem elegancki kącik do relaksu.
+5
Zobacz galerię

"Zgłoś remont": mieszkanie Dominiki i Mateusza po metamorfozie

Te produkty również mogą Cię zainteresować:

podziel się: