Inspiracje ze "Zgłoś remont": przytulny pokój niemowlęcia jak eleganckie pudełko

Zgłoś remont: pokój niemowlęcy. S06E07
Inspiracje ze "Zgłoś remont": Krzysztof Miruć o pokoju małej Nataszy
Klasyka wcale nie musi być nudna i zimna. Nawiązując do klasyki, można stworzyć przytulne wnętrze. Nawet dla niemowlęcia!

Skończyły się czasy, gdy meble i dekoracje do pokojów dziecięcych były albo różowe albo niebieskie, albo co gorsza - w krzykliwych połączeniach kolorystycznych. Obecnie coraz więcej firm stawia na neutralne kolory, które nie dostymulowują niepotrzebnie naszych pociech i świetnie sprawdzą się zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Są więc idealnym rozwiązaniem, gdy aranżujemy pokój rodzeństwa. W przypadku pokoju dla jednego dziecka neutralna baza jest natomiast gwarancją, że gdy nieco znudzi mu się wystrój lub będzie chciało dodać trochę koloru, nic nie będzie się ze sobą gryzło.

W 7. odcinku 6. sezonu "Zgłoś remont" Krzysztof Miruć zaprojektował pokój dla 8-miesięcznej Nataszy. Wcześniej w pomieszczeniu znajdowało się jedynie łóżeczko, zabudowa podokienna i komoda. Architekt zaprojektował pokoik-pudełko, częściowo wyłożone tapetą w kwiaty. Elegancji dodają mu sztukaterie i ścienne panele 3D. Meble z płycinami i zdobieniami - szafa i łóżeczko - również nawiązują do klasyki.

W pokoju nie mogło zabraknąć wygodnego fotela do karmienia i czytania, miękkich i delikatnych tekstyliów oraz pluszaków. Ciekawą dekoracją są materiałowe baloniki wiszące nad łóżkiem. Motyw balona powtarza się też na poduszkach. Oświetlenie w postaci głównej lampy i lampki nocnej jest delikatne i klimatyczne. Wszystko tutaj pasuje do siebie idealnie!

Zgłoś remont: pokój niemowlęcy małej Nataszy. S06E07
Komoda z przewijakiem
Dekoracje z pieskami
Nad łóżeczkiem zawisły dekoracyjne baloniki
Motyw balonów powtarza się w pokoju
+3
Zobacz galerię

Zgłoś remont: pokój niemowlęcy małej Nataszy. S06E07

podziel się: