Odkurzanie, mycie i suszenie podłogi za jednym razem!

Sprzątanie z Vileda JetClean jest szybkie i proste!
Sprzątanie z Vileda JetClean jest szybkie i proste!
Też macie wrażenie, że teraz, gdy więcej czasu spędzamy w domach, podłogi brudzą się jakoś szybciej…? Na szczęście możecie je też równie szybko wyczyścić, dzięki odkurzaczowi myjącemu Vileda JetClean, z którym odkurzycie, umyjecie i wysuszycie podłogę w jednym cyklu!

Najpierw mozolne odkurzanie, potem jeszcze bardziej męczące mycie mopem lub ścierką, a potem przedłużające się w nieskończoność czekanie aż podłoga wyschnie… Znasz to? Skończ z tym! Od teraz czyszczenie podłóg będzie szybkie i przyjemne! Odkurzacz myjący Vileda JetClean to połączenie odkurzacza i mopa – a więc dzięki jednemu urządzeniu podłogę możesz odkurzyć i umyć. Co więcej, możesz nim także podłogę osuszyć, co znacznie skraca czas, który musisz poświęcić na sprzątanie.

JetClean ma wbudowane dwa pojemniki na wodę – jeden na czystą, którą myje podłogę, a drugi na brudną. Czystej wody wystarczy na umycie aż 70 metrów kwadratowych podłogi twardej, a więc parkietu, paneli lub terakoty. Z tym odkurzaczem myjącym oszczędzasz nie tylko czas, ale i wodę, bo zużywa on aż do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro!

JetClean jest także bardzo dokładny - to urządzenie samą wodą usuwa ponad 99% bakterii Escherichia coli i Staphylococcus aureus najczęściej występujących w domu (potwierdzone testami przeprowadzonymi przez BMA-Labor GbR). Wałek z mikrofibry obracający się 3000 razy na minutę zlikwiduje natomiast wszystkie, nawet oporne zabrudzenia.

Podczas mycia na mokro JetClean jednocześnie odkurza, a robi to bardzo dokładnie dzięki filtrowi wstępnemu i dwuwarstwowemu systemowi filtrującemu.

Mimo zaawansowanej technologii, urządzenie to jest proste i wygodne w użyciu. Po skończonym sprzątaniu wystarczy opróżnić i wyczyścić zbiornik z brudną wodą oraz filtry, a następnie odstawić odkurzacz na tacę czyszczącą i uruchomić tryb autoczyszczenia. Zapomnij o wyciskaniu i płukaniu brudnej ścierki czy częstej wymianie wkładów do mopa!

podziel się: