"Para w remont": salon z nijakiego zmienił się w kolorowy!

Salon Dagmary i Karola po metamorfozie
"Para w remont": metamorfoza salonu Dagmary i Karola
Nudny pokój, cały w różnych odcieniach brązu, Mirella i Marcin z programu "Para w remont" zmienili w przytulny i kolorowy salon dla sympatycznej 5-osobowej rodziny.

Dagmara i Karol to pełna energii para z trójką córeczek. Ich salon - cały w brązach, bez dekoracji, nudny i nijaki - kompletnie nie pasował do tej sympatycznej rodziny. Małżeństwo nie mogło samo dojść do porozumienia, w jakich kolorach ma być utrzymane wnętrze, więc o pomoc poprosili Mirellę i Marcina. Dagmara lubi kolor zielony, a Karol niebieski, więc w swoim odważnym projekcie Mirella połączyła oba kolory, łącząc je z szarością i dodatkiem złota.

Projektantka postawiła na ciekawy akcent w postaci pomalowanej na różnokolorowe prostokąty ściany z telewizorem. Podobny motyw powtarza się w galerii zdjęć wiszącej nad stołem. Kącik jadalniany wreszcie pomieści całą rodzinę, a szafka przeznaczona teoretycznie do garderoby po podrasowaniu i dodaniu złotych półek pomieści zastawę i sztućce.

Zamiast ogromnej narożnej kanapy w salonie stanęła elegancka tapicerowana sofa, a obok niej wygodny fotel, który w razie potrzeby można przestawić, powiększając miejsce do tańczenia - co bardzo lubią robić córeczki Dagmary i Karola. Obok sofy stanął zestaw dwóch, eleganckich stoliczków kawowych, a z drugiej strony donica na nóżkach.

Dywan, zasłony i inne tekstylia dodały wnętrzu przytulności.

Ekipa "Pary w remont" zajęła się też niewielkim balkonem przylegającym do salonu. Teraz cała rodzina może tam przyjemnie spędzać czas bez obaw o zadrapanie o poniszczone deski.

"Para w remont": salon Dagmary i Karola po metamorfozie
Dzięki pozbyciu się ogromnego narożnika w pokoju zmieścił się kącik jadalniany, który pomieści całą 5-osobową rodzinę, oraz elegancki kącik wypoczynkowy.
Duży stół pomieści całą 5-osobową rodzinę, a szafka teoretycznie przeznaczona do garderoby po dodaniu półek stała się idealnym kredensem.
W oryginale ta komoda w miejscu szafek miała drążek na ubrania. Mirella postanowiła zrobić z niej mebel salonowy, na kształt kredensu.
W swoim projekcie Mirella połączyła ulubiony kolor Dagmary - zieleń i ulubiony kolor Karola - niebieski. Kolorowe prostokąty pojawiły się na ścianie medialnej i w galerii zdjęć.
+3
Zobacz galerię

"Para w remont": salon Dagmary i Karola po metamorfozie

Po każdym remoncie trzeba posprzątać. Jak? Najlepiej jak najdokładniej i najszybciej, żeby móc cieszyć się nowym wnętrzem! Pomoże w tym odkurzacz myjący Vileda JetClean!

podziel się: